
Mitsubishi Eclipse Cross - 2.4 PHEV Intense + I Cruise Control I Camera I Stoelverwaming
Algemeen
| Prijs | € 22.945 |
| Bouwjaar | Januari 2022 |
| Kilometerstand | 39.195 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJJ-31-G |
| Datum deel 1 | 28-01-2022 |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 138 kW (188 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2360 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1875 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 50 |
| Introductiejaar | april 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2021 - mei 2025
Referentienummer: 2927185
Technische informatie
Vermogen: 138 kW (188 PK)
Vermogen brandstofmotor: 72 kW (98 PK)
Koppel: 193 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 43 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 162 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2 l/100km (1 op 50,0)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Leaseprijs: € 379 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Premium:
AFLEVERPAKKETTEN.
Hansen is transparant, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons 'Standaard' afleverpakket. Dit afleverpakket bevat de volgende zaken:
- 12 Maanden BOVAG garantie
- 12 Maanden pechhulp Europa
- Tenaamstelling en vrijwaring
- Kwaliteitscheck
- Hansen Goud-poetsbehandeling
Je kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. Hiervoor hebben wij afleverpakket 'Premium'. De prijs van dit afleverpakket bedraagt €695,-. Afleverpakket 'Premium' bestaat uit de volgende zaken:
- Halve tank brandstof
- Bandenprofiel minimaal 3mm
- Airco servicebeurt
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Overige informatie
Verwachtte leveringsdatum: 30-04-2026
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Hemelbekleding donker
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless entry
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Standkachel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verkeersbord detectie
- Voorstoelen verwarmd
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Laat u niets wijsmaken, deze Mitsubishi Eclipse Cross biedt alles wat u van een auto verlangt. Deze auto uit heeft 39195 kilometer gelopen. Kiezen tussen benzine of elektrisch hoeft bij deze Mitsubishi Eclipse Cross niet. De hybride motor schakelt gemakkelijk over als u dat wilt. Onderdeel van de uitgebreide uitrusting van deze auto is stoelverwarming. Tot de uitrusting van deze Mitsubishi behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. De standkachel is een comfortfunctie die de veiligheid vergroot. U rijdt nooit meer met bevroren of beslagen ramen en stapt altijd in een voorverwarmd interieur. Kommaar-kommaar-kommaar, aldus de achteruitrijcamera. Iedere centimeter vrije ruimte komt haarscherp in beeld. Schadevrij inparkeren maar! Selecteer uw reisbestemming en het navigatiesysteem brengt u snel waar u moet zijn. Terwijl u stuurt, kunt u het audiosysteem bedienen met de knoppen onder uw vingertoppen. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel. Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met u mee en schatten continu de risico's in. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem. Klinkt dit allemaal aantrekkelijk? Maak dan een afspraak met onze verkoper!
Hoeveel kost een Mitsubishi Eclipse Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































