
Nissan Qashqai - 1.2 Tekna + | Pano | Bose | 360° Camera
Algemeen
| Prijs | € 14.450 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 141.234 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XK-477-Z |
| Datum deel 1 | 14-08-2018 (import) |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker grijs metallic |
| Gewicht | 1260 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2017 - mei 2019
Technische informatie
Koppel: 165 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 173 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.880 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 181 x 162 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Christiaan BV Kanaalweg 11 8356VS BLOKZIJL, NL 0527291322 http://www.autochristiaan.nl info@autochristiaan.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Afdekhoes
- All Season banden Vredestein
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chromen delen Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dagrijverlichting
- Dakdraagsysteem
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektronische remkrachtverdeling
- Full LED koplampen
- Grootlichtassistent
- Inklapbare buitenspiegels
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Rondomzicht camera
-
- Audiobediening op het stuurwiel
- Audio installatie premium
- BOSE sound
- Mobiele connectiviteit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Bose audio installatie
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
-
- 100% onderhouden
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verwarmbare bestuurdersstoel
- Hoedenplank
- ISOFIX
- Keyless start
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorruitverwarming
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Ruitenwisser achter
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vierseizoenen banden
Overige
- Bluetooth
- Dab
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Winterpakket
- Zwart optiekpakket
- Financiering mogelijk op iedere auto -
Uw mobiliteit en zekerheid staan voorop bij Auto Christiaan. Daarom is de prijs van de auto inclusief een geldige apk van minimaal 3 maanden. Daarnaast zetten we de auto op naam en wordt bij eventuele inruil de huidige auto gevrijwaard. Tot slot bieden wij tegen een kleine meerprijs afleverpakketten aan met onder andere onderhoud, 24/7 mobiliteitsservice en garantie.
Bent u geïnteresseerd? We nodigen u van harte uit om een proefrit te maken of om ons gehele aanbod te bekijken. Blokzijl ligt slechts op 1 uur afstand van Amsterdam, Groningen, Leeuwarden, Deventer, Arnhem, Almelo en Amersfoort.
Team Auto Christiaan
Kanaalweg 11
8356 VS Blokzijl
M: 06 216 217 28
T: 0527 291 322
E: info@autochristiaan.nl
Op de advertentie kan geen aanspraak gemaakt worden. Wijzigingen voorbehouden.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























