
Nissan Qashqai - 1.2 Tekna / panoramadak / stoelverwarming / cruise control
Algemeen
| Prijs | € 14.940 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 93.061 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 29 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-779-TK |
| Datum deel 1 | 19-06-2018 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1250 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 674 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R16
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.860 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 181 x 159 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
-
- Elektrisch verwarmbare bestuurdersstoel
- Leather Pack (Buitenspiegels elektrisch met geheugen, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen, Elektrisch verstelbare passagiersstoel)
- Navigatie via telefoonkoppeling app
= Bijzonderheden =
Nissan Qashqai 1.2 Tekna uit 2018 in stijlvolle grijze kleur, goed uitgerust en comfortabel.
Voorzien van cruise control voor ontspannen lange ritten en een panoramadak voor extra licht en ruimte.
De luxe stoelen zijn verwarmd en voorzien van geheugenfunctie voor optimaal zitcomfort.
Verder beschikt de auto over automatische airco en een compleet navigatiesysteem.
Parkeren wordt eenvoudig met parkeersensoren en een 360° rondomzicht camera.
Met keyless entry en start stap je gemakkelijk in en weg.
Een zeer complete en goed onderhouden SUV met veel luxe en rijcomfort.
Zie voor meer foto's onze website.
We doen altijd ons best de advertentie zorgvuldig op te stellen, helaas kan een invoerfout eenvoudig ontstaan. Hier kunnen dan ook geen rechten aan ontleend worden. Controleer altijd zelf wat voor u bepalend is voor de aankoop.
Al onze voertuigen worden bij inname gecontroleerd op technische en optische gebreken. Wij zorgen dat alle gegevens hier omtrent duidelijk inzichtelijk zijn voor onze afdeling verkoop.
Hierdoor hebben wij en u een duidelijk beeld op de uitgevoerde werkzaamheden.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























