
Nissan Qashqai - 1.6 Connect Edition
Algemeen
| Prijs | € 5.250 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 80.054 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-743-ZH |
| Datum deel 1 | 12-09-2011 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 86 kW (117 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1210 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 655 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | november 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2010 - apr. 2014
Referentienummer: V23999
Technische informatie
Koppel: 158 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 181 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.830 kg
Afmetingen (LxBxH): 433 x 178 x 162 cm
Wielbasis: 263 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 144 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Broekhuis Broekhuisweg 5 7665TW ALBERGEN, NL 0546-442318 http://www.broekhuis-autos.nl autoverkoop@broekhuis-autos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Airbags oké
- Bluetooth
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Rijdbare schade
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Schade voorzijde, Airbags oke, Radiateur oke
Wielophanging links-voor geraakt verder rijdbare auto
Openingstijden : Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur, Zaterdags gesloten.
!!! LET OP !!! Vanaf 01-01-2026 kan er tot MAXIMAAL 3.000 euro contant worden betaald per voertuig, het resterende bedrag dient per bank voldaan te worden.
Whatsapp(only) +316 298 787 75. Voor snelle en goede informatie over een voertuig, geniet bellen de voorkeur.
WWW.BROEKHUIS-AUTOS.NL voor EXTRA FOTO'S van deze auto en tevens ons onderdelenmagazijn online.
Wij verzorgen de complete exportdocumenten voor de auto-export, binnen en buiten de EU.
Reserveren kan alleen d.m.v. het maken van een aanbetaling.
Algemene voertuiggegevens zoals APK, WOK, brandstofverbruik en kentekenhistorie kunnen worden verkregen op www.rdw.nl.
KVK 06066057, Inzake de AVG verwijzen we naar onze website www.broekhuisautos.nl voor de privacy verklaring.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































































































