
Nissan Qashqai - 1.6 Connect Edition Trekhaak - Panoramadak
Algemeen
| Prijs | € 6.700 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 190.165 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 20 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 92-RSF-1 |
| Datum deel 1 | 14-07-2011 |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 86 kW (117 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1225 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 662 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Kerkweg 34
3628AP Kockengen
0346-241202
https://www.autobedrijfverhoek.nl/occasions/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2010 - apr. 2014
Referentienummer: 736
Technische informatie
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 181 km/u
Wielbasis: 263 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 395): Afleverpakket B
Dit afleverpakket bevat: U kunt kiezen voor ons afleverpakket van 395 euro. In dit pakket zit: Onderhoudsbeurt conform onderhoudsschema, APK en een volle tank brandstof.
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen anti-whiplash
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
U kunt kiezen voor ons afleverpakket van 395 euro. In dit pakket zit: Onderhoudsbeurt conform onderhoudsschema, APK en een volle tank brandstof.
Deze optielijst is zorgvuldig opgesteld, echter er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Als er opties zijn die uw beslissing tot aankoop kunnen beïnvloeden, gelieve dit goed te controleren tijdens uw bezichtiging of neem contact met ons op om de opties door te nemen.
U bent altijd welkom voor een bezichtiging en een proefrit.
Inruil en financiering is bij ons mogelijk.
Bezichtiging (binnen) 's avonds op afspraak mogelijk
Wij zien u graag op Kerkweg 34 in Kockengen (Kockengen ligt tussen Amsterdam en Utrecht).
Autobedrijf Verhoek B.V.
Kerkweg 34
3628AP Kockengen
0346-241202
Openingstijden Verkoop
ma - vrij 8:00 - 18:00
za 8:00 - 17:00
zo Gesloten
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























