
Nissan Qashqai - 2.0 Acenta
Algemeen
| Prijs | € 6.750 |
| Bouwjaar | Juli 2010 |
| Kilometerstand | 156.200 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 69-LVS-8 |
| Datum deel 1 | 16-07-2010 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 104 kW (141 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 677 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | februari 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
-Airco
-Cruisecontrol
-Climate control
-Multifunctioneel stuurwiel
Nissan Qashqai 2.0 Acenta
- Kenteken: 69-LVS-8
- Merk: Nissan
- Model: Qashqai
- Tellerstand: 156200 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1997 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: MR20
- Vermogen: 104 kW / 142pk
- Ledig gewicht: 1255 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 433 cm
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Nissan QASHQAI
-2.0 liter
-2010
-104 KW / 145 PK
-156200 kilometer
-Handgeschakeld 6 versnellingen
-Airco
-Cruisecontrol
-Elektrische ramen
-Elektrische spiegels
-Lichtmetalen velgen
-Climate control
-Multifunctioneel stuurwiel
-Handsfree bellen
-Bluetooth
-APK bij verkoop
€6750,-
Super nette Nissan QASHQAI, van binnen en buiten.
Altijd netjes onderhoud gehad, en boekjes zijn aanwezig.
Voor verdere vragen en/of het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met:
KayRo Trading
Eursinge 7
7935 AC Eursinge
T: 0683935208
E: verkoop@kayrotrading.nl
Openingstijden:
- 7 dagen in de week, maar wel op afspraak.
Alle Moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden !
KayRo Trading
Eursinge 7
7935 AC Eursinge
0683935208
verkoop@kayrotrading.nl
www.kayrotractoren.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































