
Opel Astra - 1.6 Turbo Cosmo Leer Navi Cruise Clima dealer onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 6.495 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 152.616 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 20 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 21-TKD-4 |
| Datum deel 1 | 20-02-2012 |
| Topsnelheid | 211 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1403 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel Astra 1.6 Turbo Cosmo Leer Navi Cruise Clima dealer onderhouden
- Kenteken: 21-TKD-4
- Merk: Opel
- Model: Astra
- APK tot: 20-02-2027
- Tellerstand: 152616 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: A16LET
- Vermogen: 132 kW / 180pk
- Ledig gewicht: 1403 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 442 cm
- Hoogte: 1510 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Executive pakket
- Audio-navigatie full map
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
Pakket: Introductie Pakket
- Lederen bekleding
- Sportonderstel
- Sportstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Financiering
Een financiering is bij ons snel en gemakkelijk geregeld. Bent u een zakelijke of particuliere klant en uw wilt het bedrag graag in termijnen betalen? Het aanvragen voor een financiering is voor iedereen mogelijk en is altijd vrijblijvend. U kunt altijd contact met ons opnemen wat de mogelijkheden zijn of direct een financierings aanvraag indienen
Wij hanteren geen aflevering kosten
Let op: betalingen zijn mogelijk via internetbankieren (geen pin aanwezig). Vergeet niet om uw dag limiet minimaal 4 uur voor vertrek te verhogen.
Voor meer occasions kijk op ons website. www.fenaautos.nl
Graag even bellen voor u komt! 06-43992484
Bel voor meer info of maak een afspraak voor een proefrit
F&A Auto's
Nikkelstraat 40
8211AJ Lelystad
06-43992484
info@fenaautos.nl
www.fenaautos.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























