
Opel Astra - 1.6T Hybrid GS-Line Ecc Camera Acc Carplay PDC HUD
Algemeen
| Prijs | € 24.900 |
| Prijs excl. BTW | € 20.579 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 20.938 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 12-04-2022 |
| Motorvermogen | 133 kW (181 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Peperoncino red/ zwart dak |
| Gewicht | 1578 kg |
| Trekgewicht max | 1450 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Gemiddeld brandstofverbruik: 1 l/100km (1 op 100,0)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterbank, rugleuning verstelbaar
- Achteruit rij camera
- Airbag, zijdelings achter 2x
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Passagier
- Andere dakkleur
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Chroom delen exterieur
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dealeronderhouden
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dimlichten automatisch
- Dynamisch Traction control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Hemelbekleding donker
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
- LED-koplampen
- LED-Mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- Middenarmsteun
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Oplaadmogelijkheid
- Park control voor en achter
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Radio DAB
- Rijstrooksensor met correctie
- Rokersvrije auto
- Sfeerverlichting
- Standverwarming met Timer
- Start en Stop systeem
- Stoelverwarming voor
- Stuurverwarming
- Surround view camera
- USB aansluiting
- Verkeersbordenherkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Leuk dat u kijkt naar onze auto! Deze bijzonder fraaie en sportieve Opel Astra heeft een tellerstand van slechts 20.938 kilometer en is van het bouwjaar 04-2022. In deze auto vindt u een 1.6 Turbo benzinemotor icm met een elektromotor (gezamenlijk vermogen van 133kw/180pk) en een automaat. De auto is afkomstig van de 1e eigenaar en is keurig onderhouden. Bij deze Astra GS zijn twee sleutels aanwezig en een ingevuld serviceboekje. INRUIL IS MOGELIJK!
De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Neem altijd even contact met ons op alvorens uw vertrek naar ons toe, dan kunnen wij zien of de auto beschikbaar is en deze voor u klaar zetten.
Benieuwd naar uw inruilwaarde?
Nu gemakkelijk & snel via WhatsApp!
06 - 28 27 75 17
06 - 26 36 80 07
06 - 28 95 46 66
Wij zijn een bij de BOVAG aangesloten Bosch Car Service, wij selecteren ons aanbod zorgvuldig.
U bent bij ons op de juiste plek voor de aanschaf van jong gebruikte, al dan niet nieuwe auto’s en bedrijfswagens.
Ook voor het inruilen van uw huidige voertuig kunt u bij ons terecht.
Disclaimer: Ondanks de zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
* Het getoonde maandbedrag is een indicatie en kan afwijken afhankelijk van uw persoonlijke situatie.
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































![MINI Countryman - Cooper S E ALL4 Untamed [2e PINKSTERDAG OPEN] Pano - Harman Kardon - Camera - Active Cruis](https://cdn.autowereld.nl/I739682446/240x180/mini-countryman-cooper-s-e-all4-untamed-pano-harman-kardon-camera-active-cruise.jpg)




