
Opel Combo - 1.3 CDTi Base 800 kg
Algemeen
| Prijs | € 1.250 |
| Prijs incl. BTW | € 1.250 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 245.801 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 23 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-VRZ-30 |
| Datum deel 1 | 10-11-2011 |
| Topsnelheid | 152 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 17,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Geel |
| Oorspronkelijke kleur | Geel |
| Gewicht | 1261 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Combo occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 17,0 s
Topsnelheid: 152 km/u
GVW: 2.020 kg
Wielbasis: 272 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 121 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitentemperatuurmeter
Overig
- Business-pakket
- Elektrisch bedienbare ramen voor
= Bijzonderheden =
Goed rijdend busje. Eventueel met nieuwe apk tegen meerprijs.
Wisselende voorraad.
Graag laten weten voordat u langs komt om teleurstellingen te voorkomen. Bij al onze auto´s die te koop staan worden de vloeistoffen gecontroleerd en indien nodig bijgevuld. Een afspraak in de avonduren is ook mogelijk. Wij kunnen de auto´s op naam zetten tot 22.00 uur. Wij zijn een RDW erkend bedrijf. Inruil van uw eigen auto en financiering is mogelijk. Eenvoudig te bereiken via de snelweg.
Holland Auto´s
Hunneperkade 14
7418 BT Deventer
Mobiel: 06 -24999972
Aarzel niet om te mailen, bellen of een bericht te sturen via WhatsApp.
www.hollandautos.nl
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























