
€ 6.950
| Prijs | € 11.450 |
| Prijs incl. BTW | € 11.450 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 65.950 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | V-28-PNH |
| Datum deel 1 | 09-05-2017 (import) |
| Topsnelheid | 161 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 2.030 kg
Wielbasis: 275 cm
Topsnelheid: 161 km/u
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
CO₂-uitstoot: 169 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Motorrijtuigenbelasting: € 121 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Overig
- Tussenschot volledig























