
Opel Combo - 1.5D L1H1 Innovation Automaat | Cruise Ctrl. | Camera | Apple CarPlay | Navi | Dodehoekdet
Algemeen
| Prijs | € 16.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 20.510 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 70.103 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VHN-69-H |
| Datum deel 1 | 13-11-2020 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1500 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1351 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 720 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Combo occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2018 - okt. 2020
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Topsnelheid: 183 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxBxH): 440 x 185 x 188 cm
Wielbasis: 278 cm
Gewichten
GVW: 2.030 kg
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 158 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
Garantie
Garantielabel: Autotrust garantie (1 maand)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: AutoHaarhuis Geesteren Vriezenveenseweg 42 7678VC GEESTEREN OV, NL 0886332400 http://www.autohaarhuis.nl Info@autohaarhuis.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Cruise control met snelheidsbegrenzer (K33)
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Dab
- Digitaal Audio Systeem (U2Q)
- LED dagrijverlichting 'Wing' (T7E)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Mistlampen voor (T3U)
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Over AutoHaarhuis
Bij ons draait het niet alleen om auto’s. Het draait om jou, om vooruit te kunnen. Of je nu gaat voor nieuw of gebruikt, onderhoud nodig hebt, wilt leasen, huren of schade wilt laten herstellen, wij zorgen dat het klopt. Geen halve oplossingen en loze beloften. Gewoon mobiliteit zoals het bedoeld is: helder, eerlijk en direct geregeld. Alles begint met luisteren en eindigt met een klant die met een goed gevoel de weg op gaat.
Alarmsystemen en verzekering
Diverse verzekeringsmaatschappijen vereisen een SCM-goedgekeurd alarmsysteem. Deze eisen zijn afhankelijk van de verzekeringsmaatschappij en de cataloguswaarde van de auto. Veel moderne auto's zijn af-fabriek niet voorzien van het juiste alarmsysteem. Wij kunnen deze voor jou inbouwen en voorzien van het juiste certificaat. Kijk op www.autohaarhuis.nl voor alle informatie betreffende SCM-goedgekeurde alarmsystemen.
Website-informatie
AutoHaarhuis besteedt de grootst mogelijke zorg aan het zo accuraat en actueel mogelijk weergeven van de informatie op deze internetsite. Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing vóór aankoop te controleren.
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























