
Opel Corsa - 1.2 16V / 3 DEURS / 111-EDITION-SPORT / AIRCO
Algemeen
| Prijs | € 2.450 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 228.659 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 52-PVX-3 |
| Datum deel 1 | 31-03-2011 |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,60 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1028 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/70 R14
Acceleratie (0-100): 13,6 s
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.575 kg
Afmetingen (LxBxH): 400 x 171 x 149 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
Overig
- 17 inch lichtmetalen velgen
- Eletrische spiegels
- Mistlampjes
- Stuurbediening
= Bijzonderheden =
De Opel Corsa combineert comfort met een uitstekende wegligging en dynamische rijkwaliteiten. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze Opel horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Natuurlijk is deze Opel Corsa voorzien van cruise control. Het hele jaar door zorgt airconditioning voor een prettige temperatuur. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
Wij bieden een selectie auto's aan tegen zeer scherpe meeneemprijzen zonder garantie en in de staat waarin zij zich bevinden.
Eventuele garantie mogelijk in overleg (tegen meerprijs) voor aankoop van een auto.
Eventuele inruil van uw huidige auto is mogelijk tegen handelsprijzen.
Financiering is mogelijk.
Vraag een van onze verkopers naar de mogelijkheden.
De aangekochte auto word bij ons gratis te naam gesteld!
Omdat wij veel onderweg zijn en een snel wisselende voorraad hebben,
gelieve voor een bezichtiging en/of proefrit een telefonische afspraak te maken om telleurstelling te voorkomen.
Wij danken u voor uw begrip!
U kunt ons bereiken op 0638950658 of 0619436174
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































































![Hyundai Tucson - 1.6 GDI Plug-in Hybrid Comfort Smart [ Navi Apple/Android Camera Lane-assist ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976436/240x180/hyundai-tucson-1-6-gdi-plug-in-hybrid-comfort-smart-navi-apple-android-camera-lane-assist.jpg)








