
Opel Corsa - 1.2-16V, BJ 2001, 77.000 km NAP, APK Juni 2027
Algemeen
| Prijs | € 1.995 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Kilometerstand | 77.087 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 09 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 99-HP-VK |
| Datum deel 1 | 10-10-2001 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 910 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
Extra informatie
Opel Corsa 1.2-16V, BJ 2001, 77.000 km NAP, APK Juni 2027
- Kenteken: 99-HP-VK
- Merk: Opel
- Model: Corsa
- APK tot: 09-06-2027
- Tellerstand: 77087 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2001
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1199 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: Z12XE
- Vermogen: 55 kW / 75pk
- Ledig gewicht: 910 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 382 cm
- Hoogte: 1440 cm
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 92 - 99 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Getint glas
- Nette Auto
Interieur
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Hoofdsteunen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) voor
- Met Nationale AutoPas
- Met boekjes
- Met onderhoudboekjes
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Nette, Zuinige en degelijke auto
Nagenoeg alle opties aanwezig
Zeer lage kilometerstand (aantoonbaar), met Nationale Autopas. Slechts 77.000 km gereden!!
met boekjes en ingevulde onderhoudsboekjes.
APK gekeurd tot en met Juni 2027.
Auto rijdt en schakelt prima
Vaste Prijs: 1995 Euro
Wij zijn RDW erkend. Tevens kunnen wij gelijk de auto op uw naam zetten, geen extra tijd meer kwijt voor het postkantoor. Naam stellen kan ook s'avonds en op zondag. Wij kunnen ook alle documenten verzorgen voor de export.
Als u wilt langskomen? Voor U gaat rijden altijd even bellen zodat de auto waar U voor komt kijken niet net verkocht is of dat wij even weg zijn !! U kunt ook s'avonds bezichtigen en proefrijden.
Op zondag, feestdagen en in de avond zijn wij ook geopend op telefonische afspraak.
De koffie staat al voor u klaar in onze garage.
Regio Den Bosch-Oss-Nijmegen
Autogarage Jimmy
Kapelstraat 55
5366 BX Megen (gemeente Oss)
Tel: 0644441870
www.autogaragejimmy.nl
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































