
Opel Corsa - 1.2-16V Business+ CAMERA TREKHAAK
Algemeen
| Prijs | € 3.500 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 193.490 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 15 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 2-TLS-69 |
| Datum deel 1 | 25-03-2014 |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.625 kg
Afmetingen (LxBxH): 400 x 174 x 149 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- CarPlay
= Bijzonderheden =
Camera
Trekhaak
Cruisecontrol
Lichtmetalen velgen
Elektrische ramen
Airconditioning
Navigatie
Aanraak scherm
Boekje en twee sleutels
Welkom bij RDAutomotive!
LETOP: AFSPRAAK ALLEEN TELEFONISCH / WHATSAPP MOGELIJK
Inruilvoorwaarde:
Inruil beperkt mogelijk.
Openingstijden: OP AFSPRAAK!
Wilt u er liever een afleveringsbeurt bij? Dat kan tegen meerbetaling..indien nodig.
LETOP! Geen contante (Cash) betalingen boven €3.000,-
De scherpe prijzen die wij hanteren zijn MEENEEMPRIJZEN!
Garantie is mogelijk tegen meerprijs! via Autotrust met verschillende garantie pakketten.
U kunt bij ons ook terecht voor een financiering, vanaf €49,99 p/m.
Pinnen? JA GRAAG! GEEN LIMIET EN Geen 4 uur wachttijd
Contactinformatie:
Telefoon: 0636545499
E-mail: info@rd-automotive.nl
Vesting:
Lange Weistraat 25
5331 LH Kerkdriel
Tel: 0636545499
E-mail: info@rd-automotive.nl
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























































