
Opel Corsa - 1.2-16V Design Edition
Algemeen
| Prijs | € 4.500 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 194.028 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 30 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-XPK-31 |
| Datum deel 1 | 30-09-2014 |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Gar :carbon flash m2 |
| Gewicht | 1020 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2011 - 2015
Modelcode: D
Typenummer: 0AY08EFGD
Technische informatie
Koppel: 115 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 15
Vooras: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.595 kg
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieur: Dark charcoal (18I), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 117 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Wij doen ons uiterste best om de uitrusting van onze auto's zo zorgvuldig mogelijk te adverteren.
Helaas kunnen wij niet voorkomen dat hier foutjes in staan.
Wij zijn dus niet aansprakelijk van invoer en uitrustingsfouten in de geadverteerde auto's.
Wij proberen onze auto's zo scherp mogelijk en concurrerend te prijzen. Vandaar dat onze prijzen niet onderhandelbaar zijn!
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Bandenset: Zomerbanden
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Henk Kassens
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metallic lak (Lak2)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas
- lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor (T96)
Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
Interieur & Comfort
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- In hoogte verstelbare passagiersstoel (AG6)
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bandenreparatieset
- Design+ pakket (voorstoelen verwarmd, parkeersensor achter, stuurwiel verwarmd)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- RDW-leges
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































