
Opel Corsa - 1.2-16V Comfort NAP NWE APK
Algemeen
| Prijs | € 1.395 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 179.857 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 24 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 43-JL-TB |
| Datum deel 1 | 05-06-2002 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 910 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Cannenburgerweg 73-B
1244RH Ankeveen
0655301371
https://www.gsnijders-automobielen.nl
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 13,0 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 382 x 165 x 144 cm
Wielbasis: 249 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag passagier
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Snijders Automobielen het adres voor betaalbaar onderhoud, APK of de aanschaf van uw nieuwe voertuig.
Altijd standaard afgeleverd zonder afleveringskosten en met nieuwe apk en afleveringsbeurt en altijd optioneel een garantiepakket al vanaf €99,-
Is dit de auto die u zoekt? Neem dan snel contact met ons op..
INRUIL:
Wilt u uw huidige auto inruilen? Dat kan! Stuur de foto's van uw auto met kenteken en kilometerstand via whatsapp, naar: 0655301371.
Om teleurstelling te voorkomen graag naar de beschikbaarheid informeren voor bezoek.
FINANCIERING:
Snijders Automobielen werkt samen met de auto financierings- maatschappij DMF-krediet, als u een auto wilt kopen d.m.v. een auto financiering neem dan gelijk contact op met DMF krediet 0229-760106 of kijk op www.gsnijders-automobielen.nl en doe uw aanvraag online. Hierbij kunt u gelijk uw gegevens doorgeven en eigenaar worden van uw nieuwe auto!
DISCLAIMER
Hoewel aan de informatie van deze website en advertentie de grootst mogelijke zorg is besteed, kan het advertentieportaal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Bij onzekerheden of onduidelijkheden omtrent de productspecificaties gelieve persoonlijk contact met ons op te nemen. Controleer en bespreek altijd de voor u bepalende factoren alvorens tot aankoop over te gaan.
Snijders Automobielen
Brinklaan 19
1404EP Bussum
0357504934 - 0655301371
https://www.gsnijders-automobielen.nl
Service waar we trots op zijn !
Bij ons staat persoonlijk contact en maximale service centraal. Vanaf het moment van oriëntatie tot de laatste kilometers in uw aangeschafte auto.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























