
Opel Corsa - 1.2-16V Edition NAP APK CRUISE CTRL AIRCO LMVELGEN
Algemeen
| Prijs | € 3.199 |
| Bouwjaar | Juni 2009 |
| Kilometerstand | 136.900 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 06 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 79-JKV-8 |
| Datum deel 1 | 26-06-2009 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1028 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.575 kg
Afmetingen (LxBxH): 400 x 171 x 149 cm
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- 6 maanden Cargarantie (€ 499): Met dit afleverpakket krijgt u een onderhoudsbeurt en 6 maanden garantie bij aflevering
Dit afleverpakket bevat: Car garantie; 6 maanden
- 12 maanden Cargarantie (€ 899): Met dit afleverpakket krijgt u 12 maanden apk, een onderhoudsbeurt en 12 maanden garantie bij aflevering.
Dit afleverpakket bevat: Car garantie; 12 maanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- Apple CarPlay (Android) +€250
= Bijzonderheden =
• Rijdt en schakelt goed.
• APK geldig tot 01-2027.
• 7 persoons.
GARANTIE in overleg.
Wij werken met Cargarantie dit is mogelijk in 6, 12 en 24 maanden.
Graag bellen voor info liever dan whatsappen.
UITSLUITEND EN ALLEEN OP AFSPRAAK AANWEZIG EN GEOPEND!!! 0416-234003
ALTIJD BELLEN. Auto’s kunnen helaas niet vast gehouden worden!!
Tel: 0416-234003 ook whatsapp
•• Inruil is UITSLUITEND OP locatie. ••
Eventueel een video of extra foto’s mogelijk van de desbetreffende auto.
Omdat ik niet altijd aanwezig ben en om teleurstellingen te voorkomen adviseer ik u om te BELLEN voor uw komst. 0416-234003
De aangegeven prijs is een VASTE meeneemprijs.
• Inruil op handelsbasis!!!!
••• BEL ALTIJD voor u vertrekt !! •••. 0416-234003
Graag Tot Ziens bij J Semler Auto’s in Drunen
Openingstijden:
Maandag 10.00 tot 15:30
Dinsdag 10.00 tot 17.00
Woensdag 10.00 tot 17.00
Donderdag 10.00 tot 17.00
Vrijdag 10.00 tot 17.00
Zaterdag 11.00 tot 16.00
Zondag : GESLOTEN
Tel: 0416234003
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























