
Opel Corsa - 1.2-16V Silverline
Algemeen
| Prijs | € 2.345 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 150.996 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 76-SP-NR |
| Datum deel 1 | 29-03-2006 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Silver lightning (4AU) |
| Gewicht | 910 kg |
| Trekgewicht max | 950 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2003 - 2006
Modelcode: C
Typenummer: 0AJ08ED52
Technische informatie
Koppel: 110 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.455 kg
Lengte: 384 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: Dark charcoal (18I), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: basis garantiepakket 3 maanden op draaiende delen van motor en v: Deze auto wordt afgeleverd met een APK keuring, een kleine onderhoudsbeurt en volledige technische controle op 40 punten. Tevens krijgt u 3 maanden garantie op de draaiende delen van motor en versnellingsbak
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 15"
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Infotainment
- buitentemperatuurmeter
- Radio/CD speler CD 30 (URA)
Interieur & Comfort
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar (AG4)
- elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel (NP5)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- passagiersairbag
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























