
Opel Movano - bestel 2.3 Turbo 180pk|L3H2|EURO6|Camera|Trekhaak|BPM Vrij
Algemeen
| Prijs | € 13.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 16.880 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 105.368 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 09 april 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-11-NJZ |
| Datum deel 1 | 02-06-2020 (import) |
| Topsnelheid | 163 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2299 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 2044 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel Movano 2.3 Turbo 180pk|L3H2|EURO6|Camera|Airco|Trekhaak|Zeer nette bus|BPM vrij|Zonneklep|Financiering mogelijk
Opel Movano 2.3 Turbo 180pk|L3H2|EURO6|Camera|Trekhaak|
- Kenteken: V-11-NJZ
- Merk: Opel
- Model: Movano bestel
- APK tot: 09-04-2027
- Tellerstand: 105368 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2020
- Transmissie: Handgeschakeld 6
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 2299 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: M9T F7
- Vermogen: 132 kW / 180pk
- Ledig gewicht: 2044 kg
- Max. trekgewicht: 2500 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 620 cm
- Breedte: 207 cm
- Laadruimte hoogte: 189 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Laadruimte pakket
- Houten vloer in laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte
Pakket: Parkeer pakket
- Achteruitrijcamera
- Parkeersensor voor
Pakket: Camera pakket
- Achteruitrijcamera
- Parkeersensor voor
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Middenarmsteun voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Opel Movano 2.3 Turbo 180pk L3H2 EURO6
Zeer nette bus,rijd en schakelt perfect. 2e eigenaar.
Meer info en foto's ziet u op : www.kmautomotive.nl
De vraagprijs is bij ons ook de totaalprijs dus geen bijkomende kosten
Financiering binnen 24uur geregeld!
Trekhaken, Sidebars , Velgen, Imperiaal etc
Altijd mogelijk tegen de scherpste prijs (Montage eigen werkplaats)
-De bovengenoemde prijs is op basis van zonder inruil
-Alle inruil mogelijk op handelsbasis ( auto – motor – caravan – camper – boot )
-Alle aankoopkeuringen toegestaan
-Financiering mogelijk zowel privé als zakelijk
-Garantie pakketten mogelijk op elk voertuig ( vraag naar de voorwaarden en kosten )
-Omdat wij vaak onderweg zijn om nieuwe voertuigen in te kopen werken we alleen op afspraak
( ook s'avonds of in het weekend )
-Wij kunnen 24/7 tenaamstellen en vrijwaren bij de RDW dus de auto kan op elk gewenst moment afgeleverd worden.
-Voor meer vragen kunt u altijd bellen/mailen/whatsapp
Export dienstverlening:
- Afmelden €50,-
- Afmelden + Verzekering 14 dagen €150,-
Hoewel al onze auto’s met de grootste mogelijke zorgvuldigheid worden geadverteerd zijn wij niet aansprakelijk voor eventueel verkeerde opties of fouten in de advertentie. Ontdekt u toch een fout, meld het ons dan.
www.kmautomotive.nl
Tel/whats app : 06-14731430
Mail: info@kmautomotive.nl
Adres: Struikhei 29 Sprundel
KM Automotive B.V.
Struikhei 29
4714VC Sprundel
0614731430
info@kmautomotive.nl
www.kmautomotive.nl
Hoeveel kost een Opel Movano verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























