
Opel Vivaro - 1.6 CDTI L1H1 DC Edition EcoFlex
Algemeen
| Prijs | € 14.995 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 18.144 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 101.910 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VDN-53-K |
| Datum deel 1 | 28-11-2019 |
| Topsnelheid | 154 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,40 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1800 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Vivaro occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 15,4 s
Topsnelheid: 154 km/u
GVW: 2.960 kg
Wielbasis: 310 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 160 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 165 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Full service afleverpakket: Onderhoud volgens schema, A.P.K. volle tank brandstof , vloeistoffen controle en schone auto zorgeloos tot aan volgende service interval
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (12 maanden garantie)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achterbank 3-persoons
- Achterstoelen drie
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Overig
- Tussenschot volledig
- Zijruit rechts in laadruimte
= Bijzonderheden =
'De toekomst is voor iedereen', zeggen ze bij Opel. En wat dat betekent, laten ze ook bij dit model zien. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ook bij een wat krappere parkeerplek stappen passagiers gemakkelijk in en uit via de schuifdeur. Ook is de auto voorzien van: LED-dagrijverlichting en verstelbare lendensteunen.
Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audiosysteem (met dab-radio!). De cruise control zorgt voor zorgeloos, ontspannen en zuinig rijgedrag. In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De Brake Assist geeft een maximale boost aan het remsysteem in een noodsituatie. Zo verkort u de remweg en verkleint u de kans op ongelukken.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Opel te reserveren.
Wij zijn een merk onafhankelijk full service-autobedrijf waar service en kwaliteit hoog in het vaandel staan,
voor zowel uw nieuwe als jong gebruikte EU - DEMO'S ( import )auto kunt u bij ons terecht,
kijkt u ook eens bij onze andere advertenties of op onze website.
Wilt u langs komen om een van onze mooie occasions te komen bekijken, belt u dan even van te voren om een afspraak te maken,
daar wij veel onderweg zijn voor uw mooiste jonge dealer occasions,en om eventuele teleurstellingen te voorkomen.
INRUIL & FINANCIERING WELKOM !
Graag tot ziens bij AutoCentrumFlevoland.nl
vriendelijke groeten
Kees Weerstand
Wijzigingen, advertenties of drukfouten en voorafgaande verkoop voorbehouden. Inruil van uw gebruikte voertuig is mogelijk. Financiering mogelijk. Getoonde afbeeldingen dienen vaak ter illustratie en kunnen afwijken van de daadwerkelijke uitrusting. we proberen zoveel mogelijk echte beelden te gebruiken,het kan zijn dat het voertuig zich nog niet fysiek bij ons bevind, U kunt ons dagelijks bereiken van 8.30 tot 20.00 uur (zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur). ZONDAGS GESLOTEN
Hoeveel kost een Opel Vivaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































































