
Opel Vivaro - 1.6 CDTI L2H1 AIRCO - CRUISE - DUBBEL CABINE
Algemeen
| Prijs | € 6.499 |
| Prijs incl. BTW | € 6.499 |
| Bouwjaar | Juni 2016 |
| Kilometerstand | 249.566 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VX-986-K |
| Datum deel 1 | 23-06-2016 |
| Topsnelheid | 154 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,70 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1766 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
LAGEWEG 2214
6621BS Dreumel
0687735864
https://www.marktplaats.nl/u/png-automotive-b-v/58171471/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 16,7 s
Topsnelheid: 154 km/u
GVW: 2.960 kg
Wielbasis: 350 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 160 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 165 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achterbank 3-persoons
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Start/stop systeem
Overig
- Tussenschot volledig
- Zijruit rechts in laadruimte
= Bijzonderheden =
Algemene informatie
Carrosserievorm: Personenbus
Kleur: wit
Technische informatie
Vermogen: 70 kW (95 PK)
Prestaties
Acceleratie (0-100): 15,4 s
Topsnelheid: 154 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.203 kg
GVW: 3.010 kg
Wielbasis: 350 cm
Interieur
Aantal zitplaatsen: 6
Milieu
CO2-uitstoot: 159 g/km
Energielabel: C
Comfort & Interieur
• 2 zitplaatsen rechtsvoor
• Armsteun voor
• Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
• Bandenspanningscontrolesysteem
• Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
• Elektrische ramen voor
• Lendesteunen (verstelbaar)
• Multimedia-voorbereiding
• Radio-CD/MP3 speler
• Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
• Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
• Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
• Airbag bestuurder
• Airbag passagier
• Anti Blokkeer Systeem
• Anti Blokkeer Systeem (ABS)
• Electronic Stability Program
• Electronic Stability Program (ESP)
• Start/stop systeem
• Startblokkering
Te koop: Opel Vivaro 1.6 CDTI – nette en praktische dubbel cabine!
Deze betrouwbare personenauto uit 2016 is ideaal voor zowel werk als privégebruik. De Opel Vivaro beschikt over een zuinige 1.6 CDTI dieselmotor en heeft 249.566 km gereden (NAP aantoonbaar). Dankzij de dubbele cabine biedt hij veel ruimte voor passagiers én bagage/materialen.
Uitgerust met onder andere:
* Cruise control
* Bluetooth telefoon/audio
* Dubbele cabine
* Comfortabele zitplaatsen
* Ruime laad- en passagiersruimte
De auto rijdt en schakelt goed en is altijd netjes onderhouden. Een praktische en comfortabele bus met veel mogelijkheden.
Bouwjaar: 2016
Kilometerstand: 249.566 km (NAP)
Brandstof: Diesel
Transmissie: Handgeschakeld
Openingstijden:
Uitsluitend op afspraak
Wij zijn dagelijks beschikbaar in de ochtend, middag én avond.
Wij verzoeken u altijd vooraf te bellen of te appen vóór vertrek, zodat wij voldoende tijd voor u kunnen vrijmaken en teleurstelling wordt voorkomen (wij zijn regelmatig onderweg voor inkoop of afleveringen).
Inruilvoorwaarde:
Inruilen van uw huidige auto is geen enkel probleem.
Graag ontvangen wij vooraf duidelijke foto’s en relevante informatie over uw voertuig, zodat wij u een passend voorstel kunnen doen. Vraag gerust naar onze mogelijkheden.
Contactgegevens:
PNG-Automotive B.V.
Lageweg 22
6621 BS Dreumel
Tel & WhatsApp: +31 6 87 73 58 64
Voor vragen kunt u ons altijd bellen of een WhatsApp-bericht sturen — wij reageren zo snel mogelijk.
Hoeveel kost een Opel Vivaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































![Volvo XC40 - 1.5 T4 Recharge Core [ LED Lederen comfortstoelen Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I762104013/240x180/volvo-xc40-1-5-t4-recharge-core-led-lederen-comfortstoelen-keyless.jpg)


























