
Opel Vivaro - 1.6 CDTI L2H1 DC Innovation EcoFlex Dubbele Cabine Dubbele Schuifdeuren Airco Navi Keyless
Algemeen
| Prijs | € 14.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 18.090 |
| Bouwjaar | Februari 2017 |
| Kilometerstand | 204.550 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 06 december 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-399-DZ |
| Datum deel 1 | 17-02-2017 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 6-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Onbekend metallic |
| Gewicht | 1885 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Vivaro occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 183 km/u
GVW: 2.950 kg
Wielbasis: 350 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 164 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank 3-persoons
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Zijwandbekleding laadruimte
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Houten vloer in laadruimte
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metaal-/micakleur
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- Achteruitrijcamera
- Airbag-pakket (Airbag(s) hoofd achter, Airbag(s) hoofd achter, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag(s) side voor, Airbag(s) side voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Airbag passagier)
- Apple Carplay
- Dubbele Schuifdeuren
- Elektrische ramen voor
- Keyless entry
- Navigatiesysteem full map
- Navigatie via app & Bluetooth
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stoelverwarmig
- Tussenschot volledig
- Zijruit rechts in laadruimte
= Bijzonderheden =
Pars Bedrijfsauto's
Wij zijn een bedrijf met zeer interessante occasions op voorraad.
In onze showroom treft u een compleet aanbod van geheel betrouwbare occasions van alle merken aan.
Deze kunt u rustig bekijken onder het genot van een kopje koffie.
Tevens behoren inruil ook tot de mogelijkheden.
Groningerstraat 7,
7418 BX Deventer
Tel: 06-20885055
www.parsbedrijfsautos.nl
Openingstijden:
Maandag t/m Zaterdag 09:00 tot 18:00
Zondag op afspraak
www.parsbedrijfsautos.nl
Hoeveel kost een Opel Vivaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























