
Peugeot 2008 - Allure Pack Premium Plus 1.2 VTi 82 pk - trekhaak - all seasons
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 109.018 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 04 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-XKK-13 |
| Datum deel 1 | 29-08-2014 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1020 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | november 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/60 R16
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.582 kg
Afmetingen (LxBxH): 416 x 174 x 156 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 895): Huisgarantie: Deze auto wordt u aangeboden met een nieuwe APK en onderhoudsbeurt en 3 maanden garantie. U kunt uw huidige auto inruilen. De afleverkosten zijn: € 895,-. Wij proberen bij elke advertentie zo secuur mogelijk te werk te gaan maar uiteraard is het mogelijk dat er fouten in de advertentie kunnen staan. Controleer vooraf of de voor u belangrijke dingen aanwezig zijn in de auto. Tot ziens bij Kragt Auto's.
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
= Bijzonderheden =
Peugeot 2008 Allure Pack Premium – Origineel Nederlands geleverd – Trekhaak – Allseason banden.
Distributieriem is op 18-10-2024 bij 97.710 km vervangen.
Zeer nette en compleet uitgevoerde Peugeot 2008 Allure Pack Premium aangeboden. Deze origineel Nederlands geleverde auto heeft slechts 109.018 km gereden en verkeert in goede staat. Dankzij de comfortabele hoge zit, moderne uitstraling en rijke uitrusting is dit een ideale auto voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
De Allure Pack Premium uitvoering biedt veel luxe en comfort, waaronder een stijlvol interieur, moderne infotainmentopties en diverse rijhulpsystemen. Daarnaast is deze Peugeot voorzien van een trekhaak en allseasonbanden, waardoor hij direct klaar is voor ieder seizoen.
Belangrijkste kenmerken:
Origineel Nederlands geleverd
109.118 km
Allure Pack Premium uitvoering
Trekhaak
Allseasonbanden
Comfortabele hoge instap
Zuinig en prettig in gebruik
Moderne en sportieve uitstraling
Een keurige en complete Peugeot 2008 met fijne opties en een aantrekkelijke kilometerstand.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit.
Hoeveel kost een Peugeot 2008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































