
Peugeot 206 CC - 1.6-16V Roland Garros Airco-Leder-Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 799 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 166.060 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 08 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 99-PRZ-4 |
| Datum deel 1 | 18-11-2002 (import) |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1115 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2002 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/45 R16
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.535 kg
Afmetingen (LxBxH): 384 x 166 x 137 cm
Wielbasis: 244 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Schade: lichte schade
Verrijdbare schade: Ja
Schadeopmerkingen: Dak defect / Airbag lampje ( stekker niet goed )
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Wij bieden aan: deze Peugeot 206 CC 1.6-16V Roland Garros, een sportieve en stijlvolle cabriolet met de betrouwbare 1.6 16V benzinemotor. De auto rijdt en schakelt perfect en is altijd netjes onderhouden. Complete onderhoudshistorie aanwezig.
APK geldig tot maart 2027, dus direct zorgeloos rijden. Enig bekend minpunt is dat het cabriodak defect is.
Belangrijkste kenmerken:
- Bouwjaar: Peugeot 206 CC Roland Garros
- Motor: 1.6 16V benzine – betrouwbaar en soepel
- Transmissie: Handgeschakeld – rijdt en schakelt perfect
- Complete onderhoudshistorie aanwezig
- APK geldig tot maart 2027
- Roland Garros-uitvoering
- Netjes onderhouden
Geïnteresseerd?
Neem gerust contact met ons op voor een bezichtiging of proefrit.
Deze Peugeot 206 CC Roland Garros staat klaar voor zijn volgende eigenaar!
Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk!
De auto komen bekijken? Dat kan! U vindt ons aan de Anodeweg 1A te Hoorn !
Bellen alvorens u bij ons langs komt heeft onze voorkeur om teleurstelling te voorkomen.
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 09:30 uur tot 18:00 uur.
Zaterdag: 10:00 uur tot 17:00
Zondag: Gesloten
Hoeveel kost een Peugeot 206 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































