
Peugeot 207 SW - 1.6 VTi XS | Automaat | Pano | Nw APK | Airco
Algemeen
| Prijs | € 4.990 |
| Bouwjaar | Augustus 2011 |
| Kilometerstand | 110.987 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GHS-42-B |
| Datum deel 1 | 10-08-2011 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1264 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juli 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.731 kg
Afmetingen (LxBxH): 416 x 175 x 151 cm
Wielbasis: 254 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 155 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
Overige
- Leder-pakket (Lederen versnellingspook, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Parkeer pakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor achter)
= Bijzonderheden =
Bent u op zoek naar een comfortabele en praktische stationwagen met automaat? Dan is deze Peugeot 207 SW 1.6 VTi XS uit 2011 een uitstekende keuze. De auto heeft een stijlvolle witte carrosserie en biedt veel comfort en gebruiksgemak.
Deze uitvoering beschikt over een automaat, een fraai panoramadak en een splinternieuwe APK tot 22-05-2027. Daarnaast is de auto voorzien van een onderhoudsvrije distributieketting, wat zorgt voor lagere onderhoudskosten.
De auto rijdt en schakelt goed en de onderhoudsboekjes zijn aanwezig, wat extra vertrouwen geeft in de onderhoudshistorie.
Uitgerust met onder andere airco, cruise control, parkeersensoren, half lederen interieur en bluetooth telefoonverbinding, biedt deze Peugeot veel comfort voor zowel korte als lange ritten.
Belangrijkste kenmerken
-Automaat
-Splinternieuwe APK tot 22-05-2027
-Voorzien van onderhoudsvrije distributieketting
-Onderhoudsboekjes aanwezig
-Rijdt en schakelt goed
-Panoramadak
-Airco
-Cruise control
-Parkeersensoren
-Half lederen interieur
-Bluetooth telefoonverbinding
Locatie
Auto Centrum Duiven B.V.
Maststraat 5A
6921 PT Duiven
Contact
06-85108780 of 026-785 65 42
Graag vooraf even bellen om teleurstelling te voorkomen. Bezichtiging en proefrit zijn uiteraard mogelijk!
Disclaimer: Ondanks zorgvuldige samenstelling van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan eventuele onjuistheden.
Hoeveel kost een Peugeot 207 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































![Hyundai Kona - 1.6 GDI HEV Fashion [ Head-up Navi Camera Krell-audio Clima ]](https://cdn.autowereld.nl/I762417669/240x180/hyundai-kona-1-6-gdi-hev-fashion-head-up-navi-camera-krell-audio-clima.jpg)














