
€ 25.995
| Prijs | € 21.950 |
| Bouwjaar | Augustus 2015 |
| Kilometerstand | 146.807 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GR-750-F |
| Datum deel 1 | 03-08-2015 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,20 sec |
| Motorvermogen | 180 kW (245 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1615 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | november 2013 |
| Meer modelinformatie |
Autobedrijf Groot is een universeel autobedrijf. Sinds 1992 staan wij voor u klaar voor verkoop, onderhoud en reparaties van alle merken personenauto’s en bedrijfswagens en brommobielen.
Onze occasions worden standaard geleverd met een geldige APK.
Informeer naar de mogelijkheden!









































![Hyundai Kona - 1.6 GDI HEV Fashion [ Head-up Navi Camera Krell-audio Clima ]](https://cdn.autowereld.nl/I762417669/240x180/hyundai-kona-1-6-gdi-hev-fashion-head-up-navi-camera-krell-audio-clima.jpg)













