
Peugeot 207 - 1.4-16V Color-line Airco Nieuwe Apk keuring bij aankoop
Algemeen
| Prijs | € 895 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 283.394 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 68-TX-HK |
| Datum deel 1 | 09-03-2007 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,70 sec |
| Motorvermogen | 65 kW (88 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1114 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | november 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2006 - jun. 2007
Technische informatie
Koppel: 133 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 403 x 175 x 150 cm
Wielbasis: 254 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 152 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Historie
Aantal eigenaren: 8
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Intracars Voltastraat 4 8912AE LEEUWARDEN, NL 06-19376912 http://www.intra-cars.nl info@intra-cars.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur
- mistlampen voor
Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Elektrische ramen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- RD4 Radio/CD/MP3-speler (WLBY)
= Bijzonderheden =
Peugeot 207 1.4-16V Color-line Airco
Bij Peugeot maken ze al 130 jaar auto's. Met oog voor innovatie en een ultieme rijervaring. Of, zoals ze zelf zeggen: Motion & Emotion. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Met de ingebouwde airconditioning zit u altijd ontspannen achter het stuur. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Dat de kilometerstand in orde is, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
OP WWW.INTRA-CARS.NL VIND U EEN RUIM AANBOD VAN MEER GUNSTIG GEPRIJSDE OCCASIONS.
Al de auto,s van Intra-cars.nl worden verkocht met een nieuwe of recente Apk keuring.
(Indien anders vermeld)
Alle inruil is mogelijk.
Wij adverteren met een all-in meeneem prijs,Mits anders vermeld.Er komen dus geen extra kosten meer bij.
Voertuig wordt geleverd met een controle beurt.D.w.z: Vloeistoffen op pijl,Accu doormeten en Banden controle. DUS KOMEN GEEN KOSTEN MEER BIJ !
NAP voor de kilometerstand is aanwezig.Vraag onze verkoper naar de NAP bewijs.
LET OP ! ! Bel altijd van te voren om teleurstellingen te voorkomen !
Omdat intra-cars.nl een snel wisselende voorraad heeft,
Is het verstandig om voor u langs komt even contact op te nemen,of de auto nog aanwezig is waar u interesse in heeft(dit om teleurstelling te voorkomen)
Als u ons even belt voor u langs komt,houden wij de auto vast tot de afgesproken tijd,zodat u niet voor niets rijdt,Maximaal 1 dag deel,of anders afgesproken.
HET IS HELAAS NIET MOGELIJK OM TE RESERVEREN ZONDER AFSPRAAK OF AANBETALING.
Bezoek adres:
Intracars
Voltastraat 4
8912ae leeuwarden
Industrieterein De Zwette.
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 10:00-18:00
Zaterdag: 10:00-16:00
Op afspraak: 24/7
Voor meer informatie kunt u ons altijd bereiken via telefoon/E-Mail of whats app.
Uiteraard kunt u altijd langs komen op de reguliere openingstijden.
De koffie staat klaar.
Contact:Inkoop/verkoop: 0619376912(Erik)
Hoeveel kost een Peugeot 207 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































