
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech GT-Line- Carplay- pdc-camera
Algemeen
| Prijs | € 16.445 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 62.553 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 28 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-555-FF |
| Datum deel 1 | 25-09-2019 (import) |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R17
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
CO₂-uitstoot: 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Afwijkende dakkleur
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless entry, Keyless start)
- LED-lichtpakket (LED koplampen, LED mistlampen)
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
Hierbij bieden wij aan deze dealer onderhouden Peugeot 3008 1.2 GT Line, dit is een nette en ruime auto. Het interieur is in goede staat en rokers vrij. Deze 3008 is uitgevoerd met de zuinige 1.2 benzine motor met een vermogen van 131 PK. reserve sleutel en onderhoudsboekjes aanwezig(goed onderhouden). een aantal opties van deze 3008 zijn: digitaal dashboard, , carplay, camera achter, Bluetooth, navigatie, parkeersensoren achter lichtmetalen velgen, airco, mistlampen en nog veel meer!! Het is een genot om in deze tijdloze auto te rijden, u bent uitgenodigd om dit zelf te komen ervaren. Bewezen betrouwbare auto's. Geheel nagekeken en klaar voor vele kilometers.
**Dealer onderhouden** distributieriem wordt vervangen**
Bent u opzoek naar een stijlvolle en ruime auto. Waar u nog jaren plezier van heeft? Dan moet u zeker vrijblijvend bij deze Peugeot 3008 komen kijken. Deze auto zal u tijdens een bezichtiging niet tegenvallen.
Voor meer informatie of een proefrit belt u met E.J. Rooy; 0650218998. / /Inruil, financiering en lease mogelijk. We zijn geopend van maandag tot en met zaterdag van 08:00 tot 17:00, avonden en op zondag op afspraak./ / Wij Autobedrijf E.J. Rooy, bedienen al meer dan 40 jaar tevreden klanten, onze klanten waarderen ons met een 9,6.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autobedrijf E.J. Rooy niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























