
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech Première
Algemeen
| Prijs | € 13.945 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 78.503 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 19 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NF-545-R |
| Datum deel 1 | 19-01-2017 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Speciale metaallak rouge ultimate rouge |
| Gewicht | 1229 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2021
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.910 kg
Afmetingen (LxB): 445 x 184 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 115 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,6 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- BOVAG-garantie (12 maanden) (€ 795 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- BOVAG-garantie (6 maanden) (€ 495 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 19"
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- rijstrooksensor
- Rookvrij
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Met een auto als deze Peugeot 3008 komt u absoluut goed voor de dag. Deze auto komt uit 2017. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Daglicht valt vrij binnen door het elektrisch bediende glazen panorama dak. Wat ook met één klik opent, is de elektrisch bedienbare achterklep. Tot de uitrusting van deze Peugeot behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. Deze Peugeot is voorzien van knoppen op het stuur om het navigatiesysteem en het audiosysteem met DAB-ontvangst te bedienen. Electronic climate control verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Het luxeniveau in deze Peugeot is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Extra opties op deze auto zijn: cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze Peugeot hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Een noodsituatie? Dan is remmen cruciaal. Daarom heeft deze Peugeot 3008 Brake Assist als remondersteuning. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































