
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech Premium Aut. [ Navi i-Cockpit Carplay ]
Algemeen
| Prijs | € 14.745 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 121.582 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 08 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HNR-89-D |
| Datum deel 1 | 03-02-2020 (import) |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
GVW: 1.950 kg
Wielbasis: 292 cm
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Audiobediening op het stuur
- Automatische sporttransmissie met stuurschakeling
- Bluetooth aansluiting
- Brake assist
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- DAB+ radio
- Digitaal dashboard
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Isofix
- Keyless entry
- Lane assist
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur en pook
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Midden armsteun
- Multi functioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem via app
- Parkeersensoren voor en achter
- Privacy glas
- Radio/Bluetooth
- Side airbags
- Start/Stop systeem
- Stuur verstelbaar
- Telefoonvoorbereiding
- Verkeersborddetectie
- Vermoeidheidsherkenning
= Bijzonderheden =
We hebben een mooie 3008 uit 2020 beschikbaar met opties zoals Navigatie, Digitaal Dashboard en Automaat.
Hij is in nette staat, met een tellerstand van 121.582 km.
De Peugeot 3008 heeft een benzinemotor met een vermogen van 96 KW (131 PK) en een gemiddeld verbruik van 4.90 liter per 100 km. Hij staat te koop voor € 14.745. Liever per maand betalen? Dat kan vanaf € 242 per maand.
Deze auto is technisch gecontroleerd door onze professionals. Alle bevindingen vind je terug in het Nationaal Autorapport, dat je gratis kunt downloaden op onze website. Daarin staan ook de onderhoudshistorie, kilometerstand en alle controlepunten.
Contact
Bel of whatsapp ons (elke dag bereikbaar!)
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


![Peugeot 3008 - 1.2 PureTech Premium Aut. [ Navi i-Cockpit Carplay ] - AutoWereld.nl](https://cdn.autowereld.nl/I762417209/1280x0/peugeot-3008-1-2-puretech-premium-aut-navi-i-cockpit-carplay.jpg)

































