
Peugeot 3008 - 1.2 Turbo GT Line Automaat 130pk | Trekhaak | Navigatie| elektrische Achterklep | Cruise c
Algemeen
| Prijs | € 18.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 88.619 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 27 februari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-068-KT |
| Datum deel 1 | 27-02-2020 |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Blanc nacré |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2021
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 197 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.950 kg
Afmetingen (LxB): 445 x 184 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Stof/kunstleder imila mistral zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 112 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Gepoetst, tenaamstelling voertuig, geldige APK, vloeistoffencontrole
- Zekerheidspack (€ 1.095 meerprijs):
+ Auto's vanaf 2 jaar en ouder
+ 12 maanden Bovag garantie
+ Gegarandeerde kilometerstand NAP
+ Nieuwe APK bij aflevering
+ Onderhoudsbeurt conform schema
+ Poetsen van auto ( Auto wordt gereconditioneerd en gedesinfecteerd )
+ Nieuwe mattenset
+ Vervangend vervoer ( Vraag naar de voorwaarden)
+ 100 punten kwaliteitscontrole
+ Omruilgarantie 14 dagen of 1.000km
+ 24-7 Pechhulp ( Opel, Nissan, Peugeot & Suzuki)
+ NAP gegarandeerd
+ Mogelijkheid tot afleveren aan huis
+ Mogelijkheid tot proefrit aan huis
+ Mogelijkheid tot private shoppen buiten openingstijden
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoek detectie
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp achter (WY14)
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overige
- Pack Navigatie (Navigatiesysteem full map, DAB ontvanger, spraakbediening)
= Bijzonderheden =
Franse auto's. Is het de kwaliteit, de soepele vering of de elegante styling? Waarschijnlijk allemaal. Rijden met joie de vivre! Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Bij de uitrusting van deze Peugeot horen onder meer 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, halflederen bekleding, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Met het digitale dashboard kunt u de cockpit-interface naar uw voorkeur instellen. Met de achteruitrijcamera ziet u wat er achter de auto gebeurt. Zo rijdt u moeiteloos achteruit. Dankzij de spraaksturing bedient u verschillende functies zonder uw handen van het stuur te halen. Had u de auto nou wel afgesloten? Met Connected Services checkt u het overal en altijd. Wegwijs in elke wijk, stad of reisbestemming? Daarvoor zorgt het navigatiesysteem! De uitrusting van deze auto is met electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, sportstuurwiel en automatisch dimmende binnenspiegel behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Peugeot. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Forward collision warning helpt u om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























