
Peugeot 3008 - 1.6 e-THP Allure | Navigatie | Camera | Automaat | Schuifdak | 1550kg trekgewicht
Algemeen
| Prijs | € 15.940 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 97.198 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 14 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PN-203-T |
| Datum deel 1 | 12-08-2017 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Standaardlak gris hurricane |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1550 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2021
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.950 kg
Afmetingen (LxB): 445 x 184 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 129 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- Wassink Zekerheidspakket (€ 1.095 meerprijs):
Het Wassink Zekerheidspakket / Spoticar / KIA Topselectie / Hyundai promises omvat naast de resterende fabrieksgarantie *:
✔ 12 maanden BOVAG garantie
Garantie reparatie bij een van de Wassink Autogroep vestiging
✔ Checklist volgens Merkdealer standaards
✔ Bekende onderhoudshistorie
✔ Gebruik van originele onderdelen met garantie
✔ Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift
Minimaal 6 maanden onderhoudsvrij Max 7.500 km
✔ Uitgebreide poetsbeurt
✔ APK keuring
Minimaal 6 maanden
✔ Pech service 24/7 Nederland
✔ Navigatie Update
Bij Wassink Autogroep merken/ laatst beschikbare gratis versie
✔ Health Check Batterij bij Electrische auto's
State of Health via Aviloo
* Voor een grijs kenteken voertuig is 6 maanden garantie van toepassing
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- Achterste zijruiten extra getint (VD09)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels (HU13)
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overige
- Pack Premium (Apple Carplay/Android Auto, DAB ontvanger, Pack City 1, Proximity Keyless Entry) (J3EI)
- Peugeot Connect NAV incl DAB+ (Apple Carplay/Android Auto, DAB ontvanger, spraakbediening) (WLW6)
= Bijzonderheden =
Peugeot 3008 1.6 e-THP Allure | Automaat | Panoramadak | Camera | Navigatie | 1550 kg trekgewicht
Zeer nette en goed uitgeruste Peugeot 3008 1.6 e-THP Allure met automaat. Deze SUV combineert comfort, ruimte en luxe met een sportieve rijervaring.
Uitgevoerd met o.a. navigatiesysteem, achteruitrijcamera en een elektrisch schuif-/panoramadak voor extra licht en beleving in het interieur.
Dankzij het trekgewicht van 1550 kg is deze 3008 ook ideaal voor caravan of aanhanger.
Belangrijkste kenmerken:
- Bouwjaar: 08-2017
- Kilometerstand: 97.198 km
- Brandstof: Benzine
- Transmissie: Automaat
- Vermogen: 121 kW
- Kleur: Gris Hurricane
- Marge-auto
Comfortabel, stijlvol en praktisch – klaar voor vele zorgeloze kilometers.
De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK.
De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden een uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden.
Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij je te allen tijde mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg.
Je kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking.
Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden of kijk op onze website www.wassinkautogroep.nl voor meer informatie.
Bij Wassink Autogroep kun je ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto.
Onze verkoopadviseurs vertellen je hier graag meer over.
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor je samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren je daarom om zaken die voor je van invloed zijn op jouw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























