
Peugeot 3008 - 1.6 PURETECH 165PK ALLURE+ AUTOMAAT / NAVI / LEDER / CLIMA / FULL-LED / 18" LMV / PDC / CA
Algemeen
| Prijs | € 17.900 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 71.837 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RN-407-V |
| Datum deel 1 | 03-01-2018 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1550 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2016 - jun. 2018
Referentienummer: 3272495
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Geschikt voor snelladen: nee
Tankinhoud: 53 liter
Topsnelheid: 206 km/u
GVW: 1.950 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1375 kg
Interieur: Zwart
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 03-01-2018
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Trekhaak met afneembare kogel
- Verkeersbord detectie
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Dit betreft een werkelijk fenomenale Peugeot 3008 Automaat welke in prachtige staat verkeert!! Deze schitterende 3008 is afkomstig van de 2e eigenaar!! Tevens full-options(!!) uitgevoerd in de luxe Allure uitvoering en o.a. voorzien van; een afneembare trekhaak, 18 inch lichtmetalen velgen, parkeersensoren voor & achter, achteruitrijcamera, full LED lampen voor & achter,, donker getinte ramen, chromen accenten, LED-mistlampen vóór, half lederen bekleding, elektrisch bedienbare ramen voor & achter, elektrisch verstelbare/inklapbare/verwarmde spiegels, sportinterieur, cruisecontrol, stuurwiel bediening, bots detectie, verkeersbordherkenning, vermoeidheidsdetectie, navigatie, bluetooth, klimaatregeling, rijstrooksensor, midden armsteun voor & achter..........enz!!
.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















