
Peugeot 3008 - 1.6 Plug-in Hybrid 225 Allure Aut. [ Navi Apple / Android Camera PDC ]
Algemeen
| Prijs | € 22.745 |
| Prijs excl. BTW | € 18.851 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 25.536 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 22 mei 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJS-68-G |
| Datum deel 1 | 20-10-2022 (import) |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 133 kW (181 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1738 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 71 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
GVW: 2.290 kg
Wielbasis: 292 cm
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,4 l/100km (1 op 71,4)
CO₂-uitstoot: 42 g/km
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achteruitrijcamera
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Audiobediening op het stuur
- Automatische sporttransmissie met stuurschakeling
- Bluetooth aansluiting
- Brake assist
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- DAB+ radio
- Digitaal dashboard
- Dodehoek detectie
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Grootlichtassistent
- Hill-hold control
- Keyless entry
- Lane assist
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur en pook
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Multi functioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem via app
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Privacy glas
- Radio/Bluetooth
- Side airbags
- Stuur verstelbaar
- Telefoonvoorbereiding
- Vermoeidheidsherkenning
= Bijzonderheden =
We hebben een mooie 3008 uit 2022 beschikbaar met opties zoals Climate Control / ECC, Navigatie + Apple Carplay & Android Auto en parkeersensoren voor en achter.
Hij is in nette staat, met een tellerstand van 25.536 km.
De Peugeot 3008 heeft een hybride / benzinemotor met een vermogen van 133 KW (181 PK) en een gemiddeld verbruik van 1.40 liter per 100 km. Hij staat te koop voor € 22.745.
Deze auto is technisch gecontroleerd door onze professionals. Alle bevindingen vind je terug in het Nationaal Autorapport, dat je gratis kunt downloaden op onze website. Daarin staan ook de onderhoudshistorie, kilometerstand en alle controlepunten.
Contact
Bel of whatsapp ons (elke dag bereikbaar!)
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


![Peugeot 3008 - 1.6 Plug-in Hybrid 225 Allure Aut. [ Navi Apple / Android Camera PDC ] - AutoWereld.nl](https://cdn.autowereld.nl/I762439261/1280x0/peugeot-3008-1-6-plug-in-hybrid-225-allure-aut-navi-apple-android-camera-pdc.jpg)























![Peugeot 3008 - 1.6 Plug-in Hybrid 225 Allure Aut. [ Navi Apple / Android Camera PDC ]](https://cdn.autowereld.nl/I762439261/240x180/peugeot-3008-1-6-plug-in-hybrid-225-allure-aut-navi-apple-android-camera-pdc.jpg)







