
Ford Mondeo - 2.0 SCTi Limited* Automaat* Nette staat* N.A.P
Algemeen
| Prijs | € 6.995 |
| Bouwjaar | Juni 2010 |
| Kilometerstand | 160.142 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 28 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 27-LTB-4 |
| Datum deel 1 | 25-06-2010 |
| Topsnelheid | 232 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 149 kW (203 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1976 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1469 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | april 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R16
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 232 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 478 x 189 x 150 cm
Wielbasis: 285 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 179 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad: 10,7 l/100km (1 op 9,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-navigatie full map
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Afneembare trekhaak
- Lichtmetalen velgen 19”
- Mistlampen voor
= Bijzonderheden =
Ford Mondeo 2.0 SCTi Limited
Bouwjaar 25-06-2010
Apk tot 28-05-2027
Km 160.142 met N.A.P. (Nationale Autopas)
Deze Ford rijdt en automaat schakelt perfect !!
Zowel van binnen als van buiten ziet de auto er zeer netjes uit !!
Tot nu toe heeft de auto maar 3 eigenaren gehad !!
Het onderhoudsboekje, reserve sleutel en N.A.P. Rapport zijn aanwezig
F I N A N C I A L - L E A S E:
Bij BeyCars is het mogelijk om uw gekochte auto te financieren. Wij werken samen met De Autofinancier. Een leasecalculator waarmee u ter indicatie snel en eenvoudig de maandelijkse kosten kunt zien vindt u op onze website www.beycars.nl
I N R U I L:
Inruil van uw huidige voertuig is bij ons uiteraard ook mogelijk, benieuwd naar wat wij u kunnen bieden voor uw huidige voertuig? Neem dan contact op met het telefoonnummer 06-37277647 of stuur ons een beschrijving van uw auto met foto’s per email naar beycarsnl@gmail.com
Voor vertrek zouden wij het op prijs stellen als u telefonisch contact met ons opneemt of het voertuig naar uw keuze nog aanwezig is. Dit om teleurstellingen te voorkomen.
O P E N I N G E N S T I J D E N:
Ma-Vr: 9:00-18:00
Za: 10:00-16:00
Ook buiten openingstijden staan wij uiteraard voor u klaar, echter dient hiervoor wel een afspraak gemaakt te worden.
Tot ziens bij BeyCars...
Hoeveel kost een Ford Mondeo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































