
Peugeot 3008 - 1.6 THP Active|Trekh.|Airco|Nap|Cruis|Topstaat|
Algemeen
| Prijs | € 2.399 |
| Bouwjaar | Mei 2012 |
| Kilometerstand | 225.957 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 07 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 71-XBZ-9 |
| Datum deel 1 | 21-05-2012 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1434 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | maart 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/50 R17
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.020 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 184 x 163 cm
Wielbasis: 261 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 167 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
|KEURIG ONDERHOUDEN PEUGEOT
|RIJD EN SCHAKELD 100%
|TECHNISCH ALS OPTISCH 100%
|CRUIS CONTROL
|IJSKOUDE AIRCO
|TREKHAAK
|ORIJINELE NL AUTO MET NAP
|INCLUSIEF DAKDRAGERS
OPENINGSTIJDEN:
MAANDAG T/M ZATERDAG - 10:00/19:00
ZONDAG - GESLOTEN
Bij aankoop van alle occasions kunt het volgende van ons verwachten:
• Technische inspectie voertuig
• Garantie in overleg ( Autotrust )
• Nationale Autopas
• Professionele poetsbeurt van interieur en exterieur
• Nieuwe of een ruime APK keuring
Welkom bij MNG Auto's.
Uw occasiondealer waarbij uw wensen centraal staan! Inruil van uw auto, motor, scooter is mogelijk bij ons evenals financieringen. Wij zijn maandag t/m zaterdag geopend van 09:00 uur t/m 19:00 uur. Op Zondag zijn wij geopend op afspraak. Buiten de vaste openingstijden zijn bezichtigingen op afspraak mogelijk.
Met vriendelijke groet en tot ziens.
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beinvloeden
⚠️ Let op – Google reviews
De Google reviews die bij deze Marktplaats-advertentie worden weergegeven, zijn niet afkomstig van ons bedrijf (MNG AUTOS).
Deze reviews worden automatisch door Marktplaats gekoppeld op basis van locatie en kunnen betrekking hebben op andere bedrijven of personen in de omgeving.
Wij hebben dit probleem inmiddels in behandeling bij Marktplaats, zodat dit zo snel mogelijk wordt gecorrigeerd.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































