
Peugeot 307 - 1.4-16V Premium Airco Nieuwe APK
Algemeen
| Prijs | € 999 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 243.066 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 06 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 30-TV-VL |
| Datum deel 1 | 15-02-2007 |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,80 sec |
| Motorvermogen | 65 kW (88 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1133 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 615 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2006 - jul. 2007
Referentienummer: 2526
Technische informatie
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 12,8 s
Topsnelheid: 172 km/u
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 155 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- lichtmetalen velgen 15"
- mistlampen voor
Extra
- Warmtewerende voorruit
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- lederen versnellingspook
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Peugeot 307 1.4-16V Premium met airco!
Nieuwe APK 06-07-2027
Rijdt & schakelt prima!
Heeft u wat in te ruilen? Stuur dan foto's & verdere info via Whatsapp:06-26796052
Doordeweeks geopend van 9:00 tot 17:00, ’s avonds & weekend op afspraak.
Bel voor info 06-26796052 of 06-46232850
Hofman Occasions Elburg
Robbertsmatenstraat 10
8081HL Elburg
Hoeveel kost een Peugeot 307 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























