
Peugeot 307 - 1.6-16V Premium Nwe koppeling Cruise APK NAP
Algemeen
| Prijs | € 995 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 282.504 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 61-TP-PN |
| Datum deel 1 | 05-01-2007 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1162 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Peugeot 307 1.6-16V Premium – 2007 – 282.504 km NAP – APK t/m 27-03-2027 – Nette staat
Peugeot 307 1.6-16V Premium Nwe koppeling Cruise APK NAP
Te koop aangeboden: een nette en goed onderhouden Peugeot 307 1.6-16V Premium uit 2007 met 282.504 kilometer NAP. De auto heeft een lange APK tot 27 maart 2027.
Ondanks de hogere kilometerstand rijdt en schakelt de Peugeot perfect. De auto is goed onderhouden en er is onlangs nog een grote beurt uitgevoerd én een nieuwe koppeling gemonteerd. De auto is voorzien van diverse comfortabele opties:
- Climate control
- Cruise control
- Automatische dimlichten
- Radio/CD speler
- Elektrische ramen
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Centrale deurvergrendeling
Let op: het motorstoringslampje brandt vanwege de lambdasonde sensor. Dit heeft verder geen invloed op het rijden van de auto.
Belangrijke informatie bij aankoop:
Bezoek: Wij werken uitsluitend op afspraak. Neem vooraf contact met ons op om een bezichtiging in te plannen.
Betaling: Pinnen is niet mogelijk. Bij betaling via bankoverschrijving verzoeken wij u uw limiet minimaal 4 uur van tevoren te verhogen.
Reserveren: Reserveren is alleen mogelijk na ontvangst van een aanbetaling.
Geen extra kosten: Al onze auto’s zijn scherp geprijsd op basis van een meeneemprijs. Er worden geen aflever- of rijklaarkosten gerekend. Bij aflevering voeren wij een gratis vloeistofcontrole uit.
Aankoopkeuring: Een aankoopkeuring is toegestaan, de kosten hiervan zijn voor rekening van de koper.
Inruil: Inruil is mogelijk. De inruilwaarde wordt vastgesteld na bezichtiging van uw voertuig.
EK Cars
Koningsweg 22A
3762EC Soest
+31634810584
Hoeveel kost een Peugeot 307 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































