
Peugeot 308 SW - 1.2 PureTech Allure
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 89.899 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 13 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JG-999-H |
| Datum deel 1 | 12-03-2016 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,00 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1165 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 459 x 180 x 147 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket 1 (€ 199): Bassis pakket
Dit afleverpakket bevat: Geen BOVAG garantie; Nieuwe APK, Ternaamstelling, Vloeistoffen controle, Vrijwaring inruil auto, Wassen & uitzuigen van de auto
- Afleverpakket 2 (€ 499): Comfort Pakket
Dit afleverpakket bevat: Geen BOVAG garantie; Huisgarantie (3 maanden garantie); 3 maanden Huisgarantie, Halfvolle tank brandstof, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt klein, Ternaamstelling, Uitgebreide poetsbeurt binnen & buiten, Vrijwaring inruil auto
- Afleverpakket 3 (€ 799): Premium Pakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); 12 maanden BOVAG Garantie, Halfvolle tank brandstof, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt groot, Ternaamstelling, Uitgebreide poetsbeurt binnen & buiten, Vrijwaring inruil auto
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- APK
- Extra getint glas
- Lichtmetalen velgen 16''
- onderhoudsboekjes aanwezig
- parkeersensor voor en achter
Interesse in één van onze voertuigen?
Neem telefonisch contact op voor de beschikbaarheid om teleurstelling te voorkomen.
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































