
Peugeot 308 SW - 1.2 PureTech Allure Clima Navi 18” Trekh
Algemeen
| Prijs | € 8.995 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 138.788 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 23 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SK-264-J |
| Datum deel 1 | 23-04-2018 |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1175 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | mei 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.855 kg
Afmetingen (LxBxH): 459 x 180 x 147 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 106 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- onderhoudsboekjes aanwezig
- Pack LED (LED koplampen, LED mistlampen)
= Bijzonderheden =
Peugeot is al jaren een van de meest solide automerken. Met Frans gevoel voor design en rijgevoel. Motion & Emotion. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Het panoramadak zorgt voor zicht, licht en een enorm ruimtelijk gevoel. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare voorstoelen en verstelbare lendensteunen.
Parkeer en kijk niet om! De achteruitrijcamera doet dat voor u. De auto's van vandaag rijden niet alleen subliem, maar luisteren ook goed. Via een speciale app kunt u overal diverse functies controleren en de status van de auto inzien. De kortste weg, de zuinigste weg, de snelste weg... elke weg is te vinden met het navigatiesysteem. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook electronic climate control. Met de audiobediening op het stuur heeft u altijd twee handen beschikbaar om te rijden. En deze auto heeft ook regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
In de Peugeot 308 SW heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Peugeot voor een proefrit reserveren.
Bij : Vanheelautos :
* beste inruilprijs voor uw auto
* krijgt iedere auto een professionele poetsbeurt van binnen en buiten
* minimaal 8 mnd of nieuwe apk bij aflevering
* gratis vloeistof controle beurt en banden op spanning
* 3/6/12 maanden garantie in overleg (tegen meerprijs)
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































