
Volvo XC60 - 2.0 T8 Plug-in hybrid AWD Ultra Dark Exec. Ed. | Full option | Mulberrry Red | Luchtvering
Algemeen
| Prijs | € 79.900 |
| Prijs excl. BTW | € 66.177 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJX-88-N |
| Datum deel 1 | - |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,90 sec |
| Motorvermogen | 299 kW (407 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 37 |
| Introductiejaar | april 2026 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2026
Referentienummer: 3447764
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 299 kW (406 PK)
Vermogen elektromotor(en): 115 kW (156 PK)
Vermogen brandstofmotor: 184 kW (250 PK)
Koppel: 360 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 71 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Wielbasis: 29 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2,7 l/100km (1 op 37,0)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Mobilist (€ 1.500): Volgens de leveringscondities van Mobilist.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
Overige informatie
Rijklaargewicht: 2150 kg
Aantal elektrische motoren: 1
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 27-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 26-05-2026
Stoelbekleding: Nappa Leder
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Premium metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Glans exterieur delen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio installatie high end
- Draadloze telefoonlader
- Head-up display
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Hemelbekleding donker
- Kunstlederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Luxe stoffen bekleding
- Sfeerverlichting
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achterbank verwarmd
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Extra getint glas
- Full-LED koplampen
- Geluidsisolerend glas
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Luchtvering
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Actieve noodgeval assistent
- Afdaal assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Geluidsimulator
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Koplampreiniging
- Kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Roll Stability Control
- Side Impact Protection System
- Start/stop systeem
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
= Bijzonderheden =
Wat kunnen we zeggen over Volvo dat u niet al lang weet? Robuuste veiligheid, innovatieve technologie en maximale betrouwbaarheid. Dat is 'Volvo for life'! Het zal niet lang meer duren totdat benzinerijden uit de tijd is. Maar voor nu is dit de beste oplossing: een combi van elektrisch en brandstof, met een hybride motor. Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































