
SEAT Leon ST - 1.4 EcoTSI Style Connect LED | Camera | Trekhaak | Navi | Clima | Cruise | PDC V+A | LMV
Algemeen
| Prijs | € 12.900 |
| Bouwjaar | December 2017 |
| Kilometerstand | 146.966 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NH-325-N |
| Datum deel 1 | 22-12-2017 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1197 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2015 - dec. 2016
Modelcode: 5F
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.860 kg
Afmetingen (LxBxH): 465 x 182 x 145 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
Garantielabel: Autotrust garantie (12 maanden)
Beschikbare afleverpakketten:
- Pakket Comfortline (€ 749): - Nieuwe APK - Kleine onderhoudsbeurt - Professionele poetsbeurt - 6 maanden of 15.000km Autotrust Instap garantie - Mogelijk tot 12 jaar oud of 200.000km
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie; Nieuwe APK
- Pakket Highline (€ 999): - Nieuwe APK - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema - Professionele poetsbeurt - 12 maanden of 30.000km Autotrust Instap garantie - Mogelijk tot 10 jaar oud of 180.000km
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Dijk Verkoop B.V. Hogedijken 24 9101WV DOKKUM, NL 0519-292941 http://www.autodijk.nl verkoop@autodijk.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Mediterraneo Blue (9550)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- unikleur/pastel
- Upgrade Business (UBU)
- Upgrade Business (Achteruitrijcamera, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen, Parkeersensor voor)
= Bijzonderheden =
Komt binnen! Nieuwsgierig? Wij hebben altijd foto's beschikbaar en sturen ze u graag via Whatsapp. Neem contact met ons op via onze Whatsapp op 06-82831133. Inruil is altijd mogelijk. Wellicht kunnen we u alvast van een passend voorstel voorzien.
Conform de wet consumentenbescherming (artikel 6:193 e.v. BVV) is de advertentieprijs van onze occasions inclusief alle onvermijdbare kosten. Onder onvermijdbare kosten vallen tenaamstellingskosten, voldoende brandstof en een geldige APK keuring. Wilt u meer service? Dan kunt u bij ons kiezen uit diverse servicepakketten inclusief onderhoud, apk, volledige poetsbeurt en Autotrust Garantie. Kijk op onze website voor de mogelijkheden: https://www.autodijk.nl/servicepakketten/
Auto Dijk Dokkum, al ruim 75 jaar uw eerlijke en betrouwbare partner in mobiliteit. 'Doe een deal bij Dijk, dan doe je een Dijk van een deal' Kijk voor een uitgebreide fotoreportage (grote foto's) op www.AUTODIJK.nl of neem telefonisch contact op, wij zijn bereikbaar op 0519-292941.
Financiering of verzekering nodig? Auto Dijk Dokkum regelt het voor u. Vraag een van onze verkopers voor meer informatie. Inruil is altijd mogelijk. Ondanks de grote zorg die wij besteden aan het inbrengen van gegevens zijn prijs, zetfouten en typeaanduiding voorbehouden.
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















