Let op! Geld lenen kost geld
Porsche 911 - 3.3 Turbo Coupé 3.3 Turbo Coupé - AutoWereld.nl
 

Porsche 911 - 3.3 Turbo Coupé

1991, Benzine, Handgeschakeld, Coupé, Blauw
€ 234.995
108.124 km

Algemeen

Prijs € 234.995
Bouwjaar 1991
Kilometerstand 108.124 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 31 juli 2026
BTW auto Nee, marge
Kenteken KB-789-K
Datum deel 1 04-06-1991 (import)
Topsnelheid 270 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 5,00 sec
Motorvermogen 235 kW (320 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 6-cilinder
Cilinderinhoud 3299 cc
Energielabel -
Carrosserie Coupé
Kleur Blauw
Oorspronkelijke kleur Donker blauw
Gewicht 1442 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik -
Introductiejaar augustus 1983
Meer modelinformatie

Aanbieder

The Collectables
't Veld 21

6666MK Heteren

026 3560960

www.thecollectables.nl/

Opties & accessoires

Comfort
  • Airconditioning
  • Lederenbekleding
  • Schuifdak

Extra informatie

Aandrijving: Achterwielaandrijving
GVW: 1.810 kg
Wielbasis: 227 cm
Acceleratie (0-100): 5,0 s
Topsnelheid: 270 km/u
Emissieklasse: Euro 0
Aantal eigenaren: 2
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Fabrikant: The Collectables 't Veld 21 6666MK HETEREN, NL 026 3560960 http://www.thecollectables.nl/ vip@thecollectables.nl

= Aanvullende opties en accessoires =

- Elektrisch schuifdak
- Lichtmetalen velgen en brede banden

= Bijzonderheden =

ONLINE VEILING - Deze Porsche 964 Turbo Coupé wordt geveild via The Collectables. Bieden kan via de site van The Collectables. De genoemde prijs is een indicatie van de verwachte opbrengst.

Porsche en Turbo, beide onlosmakelijk met elkaar verbonden. In 1974 bracht Porsche de eerste straatlegale turbo op de markt na vele successen in de racerij. Door het wat onvoorspelbare karakter van de motor en de nog niet volmaakte wielophanging, eindigden velen onderaan de afrit met de neus de verkeerde kant op. Niet voor niets werd deze de “widowmaker” genoemd. Nadat de 3 liter werd vervangen door de 3,3 liter en in de laatste fase zelfs werd voorzien van een 5-bak, kon ook in de volledig nieuw opgezette 964 serie, de Turbo versie, niet ontbreken. Dankzij een verfijnde wielophanging en een electronisch motormanagement was de 964 3,3 Turbo (fabrieksaanduiding M30/69) veel beter in de hand te houden. Het vermogen steeg naar 320pk en kwam mooi geleidelijk inzetten. Het maximum koppel van 450 NM komt vrij bij 4500t/m als de turbo haar maximale druk levert van 0,7 bar. Veel auto’s zijn gebruikt voor lange ritten, waar deze uitermate geschikt voor is, maar hebben daardoor vaak ook aanzienlijke km-standen. Slechts 3660 exemplaren van de 964 3.3 Turbo zijn er gefabriceerd. Een aantal exemplaren hebben een naar einde gehad of zijn ingezet voor, laten we het voorzichtig zeggen, dubieuze tuning projecten. Verder zijn natuurlijk de brede achterschermen en de spoiler prominent aanwezig. Geen show, maar broodnodig om het geweld op straat te brengen en te houden. Bovendien wordt de intercooler op deze wijze voorzien van veel verse lucht voor een maximum rendement. Nu in de veiling een ongevalvrij en top onderhouden exemplaar uit 1991 met slechts 108.000km op de teller. Deze 964 Turbo is toch wel een pareltje met zijn ingetogen kleurstelling en lichte interieur. Origineel in Frankrijk geleverd en in 2016 naar Nederland gekomen waar de auto 1 vorige eigenaar heeft gehad. De huidige eigenaar liet de auto in 2022 door Porsche Gelderland optisch en technisch in topstaat brengen. Hij reed er zo’n 15.000km mee, dus geen last van stilstand schade zoals bij veel van dit soort auto’s het geval is. De 964 Turbo is tot begin dit jaar altijd onderhouden bij zowel Porsche Gelderland als Porsche Rotterdam.

De veiling sluit op 13 juli om 20.00u Meer informatie op: https://thecollectables.nl/porsche-964-3-3-turbo

Hoeveel kost een Porsche 911 verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met The Collectables

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken