
Renault 5 - 5 Comfort Range Techno 52 kWh 150 PK | V2G | Pack Winter | All Seasons | Two-Tone | Stoel+
Algemeen
| Prijs | € 33.450 |
| Prijs excl. BTW | € 27.645 excl. BTW |
| Bouwjaar | Februari 2026 |
| Kilometerstand | 300 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JZP-42-H |
| Datum deel 1 | 27-02-2026 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Geel (Parellak) |
| Oorspronkelijke kleur | Two-Tone Jaune Pop! / Noir étoilé (DQL) |
| Gewicht | 1424 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2024 - 2026
Technische informatie
Koppel: 245 Nm
Aandrijving
Actieradius: 410 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 392 x 177 x 149 cm
Wielbasis: 254 cm
Inhoud laadruimte: 326/956 l
Gewichten
GVW: 1.920 kg
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 52 kWh, Conditie: 100%, Type lithium-ion
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 91 km actieradius per uur, compleet vol in 4 uur en 43 minuten
Accu snelladen: Combined Charging System, 100 kW, 515 km actieradius per uur, compleet vol in 24 minuten
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 14,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Matter Meppel BV Blankenstein 500 7943PA MEPPEL, NL 0522253292 http://www.mattermeppel.nl info@mattermeppel.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bruikbare accucapaciteit: 49.4 kWh
Ingeschatte actieradius: 309 km
Ingeschat verbruik: 18.55 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 304 km
Actieradius praktijk winter: 262 km
Verbruik praktijk zomer: 18.25 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 21.87 kWh/100km
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Metaalkleur parelmoer
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-installatie
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- All season banden
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- Kruisend verkeer detectie
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Pack winter (Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar, stuur verwarmd, Voorstoelen verwarmd)
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- two-tone metaalkleur
- V2G (Vehicle-to-Grid) en V2L (Vehicle-to-Load)
- Vehicle-to-grid
- Vehicle-to-Grid (V2G, bidirectioneel laden)
- Vehicle-to-load
- Vert pop! (TEDQL)
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- warmtepomp
- Accukoeling
- Accuverwarming
Vragen? Neem contact met ons op via:
Telefoon: 0522-253 292
WhatsApp: 06-26 26 62 11
Mail: info@mattermeppel.nl
Inruil van uw huidige voertuig, ongeacht merk, staat, bouwjaar en kilometerstand is mogelijk. Wilt u een indicatie van de inruilprijs? Neem dan contact met ons op en vermeld alle gegevens.
Autobedrijf Matter Meppel is al sinds tientallen jaren uw vertrouwde, officiële Renault en Dacia dealer voor Meppel, Steenwijk en omstreken.
In onze ruime showroom kunnen wij u vakkundig te woord staan over alle modellen van Renault en Dacia. Voor alle zaken betreffende onderhoud, onderdelen en service bent u bij ons aan het juiste adres. De koffie staat niet klaar, maar wordt vers voor u gezet!
Gemakkelijk bereikbaar gelegen naast de snelweg A32 en binnen een half uur te bereiken vanuit Assen, Emmen, Hoogeveen, Heerenveen en Zwolle!
Afleverpakketten:
Standaard: €0,-
- Geldige APK
- Tenaamstelling auto
- NAP kilometercheck
- Vrijwaring van de inruilauto
Fabrieksgarantie: €595,-
- Geldig op auto’s binnen de fabrieksgarantie (>6mnd)
- Tenaamstelling auto
- Professioneel gepoetst
- NAP kilometercheck
- Vrijwaring van de inruilauto
- Onderhoudsbeurt volgens schema (<10.000km of <6mnd)
- Minimaal ¼ tank brandstof
BOVAG 12 Maand Garantie: €995,-
- 12 maanden BOVAG Garantie
- Tenaamstelling auto
- Professioneel gepoetst
- NAP kilometercheck
- Vrijwaring van de inruilauto
- Onderhoudsbeurt volgens schema (<10.000km of <6mnd)
- Minimaal ¼ tank brandstof
12 Maanden Renault TOP Occasion Garantie: €1295,-
- 12 maanden Renault TOP Occasion garantie
- Tenaamstelling auto
- Professioneel gepoetst
- NAP kilometercheck
- Vrijwaring van de inruilauto
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Volle tank brandstof
- Vervangend vervoer bij Reparatie
- My Renault+ pas inclusief Renault Route Service
Tot ziens in onze showroom!
Blankenstein 500
7943 PA MEPPEL
0522-253292
info@mattermeppel.nl
Aan deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Renault 5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























