
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Intens cruise control | Airco | Navi Full Map | Apple Car Play
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 179.989 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 24 maart 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 24-07-2019 |
| Topsnelheid | 178 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1098 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 595 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | augustus 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2018 - dec. 2019
Technische informatie
Koppel: 140 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 178 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.639 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 173 x 148 cm
Wielbasis: 259 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO₂-uitstoot: 135 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Tooniek Automotive Slootdijk 9 3632AM LOENEN AAN DE VECHT, NL 0294317909 http://www.tooniekautomotive.nl info@tooniekautomotive.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Dab
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED mistlampen
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Comfort kent geen formaat. Dit is een heerlijke kleine auto! Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met de knoppen op het stuur regelt u het audiosysteem en het full map navigatiesysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. De audio-installatie biedt daarbij glasheldere ontvangst dankzij DAB-ontvangst. De sensoren van de achteropkomend verkeer waarschuwing registreren wat er gebeurt in de dode hoeken en achter u. U krijgt meteen een waarschuwing als u een achterligger over het hoofd ziet. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Kom-maar-kom-maar...ho! Zo eenvoudig is het voordeel van parkeersensoren. En zo behulpzaam! Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Renault heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Natuurlijk behoren cruise control, keyless entry, lederen stuur, bagage afdekhoes, boordcomputer en lederen versnellingspook ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































































