
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Zen
Algemeen
| Prijs | € 5.495 |
| Bouwjaar | Juni 2017 |
| Kilometerstand | 187.700 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PG-055-L |
| Datum deel 1 | 23-06-2017 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | september 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
-Airco
-Radio navigatie
-Cruisecontrol
Renault Clio Estate 0.9 TCe Zen
- Kenteken: PG-055-L
- Merk: Renault
- Model: Clio Estate
- APK tot: 27-06-2026
- Tellerstand: 187700 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 898 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: H4B B4
- Vermogen: 66 kW / 90pk
- Ledig gewicht: 1063 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 427 cm
- Breedte: 173 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Pack R Link
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- DAB
- Mp3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Trekhaak
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- DAB
- Mp3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Renault Clio
-Bouwjaar 2017
-187700
-Airco
-Radio navigatie
-Cruisecontrol
-Electrische Spiegels
-Elektrische buitenspiegels
-handsfree bellen
-Interieur zwart
-Bekleding zwart/grijs
-5 versnellingen
-Starten met kaart in auto
-Centrale vergrendeling
-Mistlampen
-Trekhaak 1200kg geremd
Prijs: €5495,-
Nette Renault Clio.
Auto wordt afgeleverd met nieuwe APK.
Voor verdere vragen en/of het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met:
KayRo Trading
Eursinge 7
7935 AC Eursinge
T: 0683935208
E: verkoop@kayrotrading.nl
Openingstijden:
- 7 dagen in de week, maar wel op afspraak.
Alle Moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden !
KayRo Trading
Eursinge 7
7935 AC Eursinge
0683935208
verkoop@kayrotrading.nl
www.kayrotractoren.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































