
Renault Kadjar - 1.3 TCe Intens *Camera*Keyless*Carplay
Algemeen
| Prijs | € 15.500 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 84.216 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 03 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-993-RH |
| Datum deel 1 | 03-06-2019 (import) |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1308 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R19
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 203 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.889 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 161 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
CO₂-uitstoot: 136 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Pack winter (Koplampreiniging, Verwarmde voorruit, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd, Wis-/was installatie voor koplampen)
= Bijzonderheden =
Voorzien van:
70600 Aandrijvingstype: Frontaandrijving
26909 Airbag Passagierszijde uitschakelbaar
40000 Antiblokkeersysteem (ABS)
15807 Buitenspiegel Wagenkleur
26708 Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
70308 Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
39307 Isofix-houder voor Kinderzitje
18211 Knipperlichten LED in Buitenspiegel geïntegreerd
40803 Parkeerrem elektrisch
40801 Remassistent
30500 Stoelbekleding/kussens: Stof
26903 Zij-airbag voor
68795 Zomerbanden banden
33607 Achterbank-neerklapysteem (Easybreak-systeem / Easyflex)
28980 Automatische airconditioning 2 zones met autom. luchtcirculatiefunctie
> 29117 - Interieur filter Geur- en allergiefilter
25912 Bandenspanningscontrolesysteem (Actief)
35301 Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
16000 Dakreling
77273 Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d-TEMP
18909 Licht- en regensensor
11000 Metallic-lak
250 Modelwijziging
81489 Motor 1,2 L - 96 kW TCE Energy Katalysator
77640 Otto-Partikelfilter (GPF)
68707 Reservewiel als noodwiel
75205 Transmissie 6 versnellingen
> 76502 - Transmissie 6 versnellingen
396 Uitrustingsniveau E2C (Zie Typeplaat B-stijl)
Deze Kadjar hebben wij door inruil verkregen en is netjes onderhouden. Een overzicht van het uitgevoerde onderhoud kan u vinden in de foto's (op onze website).
Tegen een meerprijs van €210,- krijgt u een Autotrust instap garantie van 6 maanden of 15.000Km, hiermee kan u bij elke garage terecht. Deze garantie valt nog uit te breiden naar een garantie van 12 of 24 maanden. De kosten hiervan kan u navragen bij ons.
Op onze website vindt u een volledige fotoreportage van deze auto met 100+ foto's.
Volg ons op Instagram: @Wdejongautos om als eerste de nieuwe voorraad te zien!
Heeft u interesse in deze auto en wilt u hem komen bekijken? Neem dan vooraf contact met ons op via de mail of bel ons even, zodat wij de auto voor u klaar kunnen zetten.
Wij zijn van maandag t/m zaterdag op afspraak geopend. Neem daarom telefonische contact op om een afspraak in te plannen en om eventuele teleurstelling te voorkomen.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































