
Renault Clio Estate - 1.2-16V Authentique LAGE KMSTAND AIRCO JAAR APK
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 134.063 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-622-JS |
| Datum deel 1 | 25-10-2012 (import) |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,60 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 993 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | maart 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/65 R15
Acceleratie (0-100): 16,6 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.598 kg
Afmetingen (LxBxH): 423 x 171 x 151 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 135 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
= Bijzonderheden =
Mooie frisse renault clio estate..bj 2012 met maar 134063 km
En apk tm 29 maart 2027...deze zeer ruime en zuinige auto
Is uitgevoerd met navigatie cruisecontrol airco
Elektrische ramen en spiegels radio all season banden
Half lederen stoelen...zeer netjes.auto heeft zilveren accenten
Centrale vergrendeling op afstand. Distributie is bij 104xxx vervangen
Ruime gezinsauto
Auto is van binnen en buiten gepoetst. Overschrijven kan ter plaatse
Inruil en financiering is mogelijk
0650284819....7 dagen p/w.
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























