
Renault Clio Estate - 1.2 Airco Cruise BT Bass Reflex Audio
Algemeen
| Prijs | € 4.350 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 110.813 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 04 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SG-736-Z |
| Datum deel 1 | 27-11-2014 (import) |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,50 sec |
| Motorvermogen | 54 kW (73 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1005 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Fijne station met lage km-stand, o.a. voorzien van goed geluid, parkeersensoren, airco, apk, 2 sleutels, 5 deuren, enzovoort!
Renault Clio Estate 1.2 Airco Cruise BT Bass Reflex Audio
- Kenteken: SG-736-Z
- Merk: Renault
- Model: Clio Estate
- APK tot: 04-12-2026
- Tellerstand: 110813 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2014
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: rood
- Motorinhoud: 1149 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: D4F D7
- Vermogen: 54 kW / 74pk
- Ledig gewicht: 1005 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 427 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Pack Essentiel
- Airco
- Radio-CD/MP3 speler
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- LED dagrijverlichting
Interieur
- Airco
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Te koop: een comfortabele en praktische Renault Clio Estate 1.2 16V uit 11/2014, een ideale gezinsauto die ruimte, comfort en lage gebruikskosten perfect combineert. Dankzij de Estate-uitvoering beschikt deze Clio over een verrassend ruime kofferbak en veel praktische inzetbaarheid, terwijl hij toch compact en zuinig blijft in gebruik.
De auto is voorzien van diverse fijne opties die iedere rit aangenamer maken. Zo beschikt hij over ijskoude airconditioning, Bluetooth audio met een prettig Bass Reflex soundsysteem, navigatie, parkeersensoren en uiteraard een praktische 5-deurs uitvoering. Daarnaast worden er 2 sleutels meegeleverd en is de onderhoudshistorie aanwezig.
De 1.2 16V benzinemotor staat bekend om zijn betrouwbare en zuinige karakter, waardoor de auto prettig rijdt en vriendelijk blijft in de maandelijkse kosten. Zowel voor korte ritten als langere afstanden is deze Clio een comfortabele reisgenoot.
Eerlijk is eerlijk: aan de buitenzijde heeft de auto wat plekjes en gebruikerssporen, passend bij leeftijd en gebruik. Het interieur ziet er daarentegen nog verzorgd uit en voelt netjes aan. De auto is in het verleden geïmporteerd, maar rijdt inmiddels al 8 jaar met geregistreerde kilometerstand in Nederland, waardoor de historie goed te volgen is.
Kortom: een fijne, ruime en comfortabele Renault Clio Estate met praktische opties en veel gebruiksgemak. Een ideale gezinsauto die je betrouwbaar en comfortabel van A naar B brengt.
Renault Clio Estate
Clio station
Gezinsauto
Ruime kofferbak
Vijfdeurs
Airco
Bluetooth audio
Bass Reflex sound
Navigatie
Parkeersensoren
Zuinig rijden
Comfortabele auto
Praktische auto
Twee sleutels
Onderhoudshistorie
Estate uitvoering
Betrouwbaar
Dagelijkse auto
Ruime auto
Lage km stand
FQD
Wijkermeerweg 12
1951 AH Velsen-Noord
06 205 290 94
fqd@ziggo.nl
www.franklinqd.nl
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































