
Toyota Verso - 2.2 D-4D Luna; Navigatie+Climate control=DEALER ONDERH
Algemeen
| Prijs | € 2.999 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 3.629 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 228.405 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | 00-VTD-2 |
| Datum deel 1 | 02-07-2008 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,00 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2231 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Ash Grey metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1465 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Toyota Verso occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 195 km/u
GVW: 2.160 kg
Wielbasis: 275 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 139 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Leuke bedrijfsauto voor wie de betrouwbaarheid zoekt van een echte Toyota en het comfort van een luxe auto. Deze dealer onderhouden Verso is van 1e eigenaar.
Voorzien van onder andere; Climate control, Full map navigatie, Cruise control, Lichtmetalen velgen, Lederen multi-stuurwiel, Elektrisch pakket, Comfortstoelen, Trekhaak etc. etc.
Uiteraard zijn alle ingevulde boekjes, 1 sleutels en Nationale Auto Pas aanwezig.
Voorzien van nieuwe accu en wordt geleverd met nieuwe APK.
Prijs is exclusief BTW en gebaseerd op zo meenemen.
Deze geweldige auto wordt u aangeboden door:
Autobedrijf Hokkeling Wervershoof
Nijverheidsweg 18-1
1693 AM WERVERSHOOF
tel: 06-83985080
Wij zijn 7 dagen per week geopend op afspraak, uiteraard is inruil en financiering mogelijk.
Hoeveel kost een Toyota Verso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































































